Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap 36,1volt a hőm, ma...

Tegnap 36,1volt a hőm, ma 35,8, ovu mikroszkópom páfrányos, ovu tesztem pozitív, folyásom pici van. Ma még csak a 12. napom van. Mikor akciózzunk?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyen korán peteérésem, mégcsak most kezdtem el inni a cickafarkfű teát.
2009. aug. 17. 13:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Hú, de nagyon egyszerű vagy!Sőt még olvasni se tudsz, mert úgy látszik csak mondod a magadét,nem nézed, hogy mit írok.

Az feltűnt már, hogy általában hány százalékra értékelik hasznosnak a válaszaidat?:)Részemről befejeztem a témát,Te IQ Bajnok!

2009. aug. 24. 14:29
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
Elakadt a Téma.. A párod talált már normális Nőt, vagy még mindig Veled bénázik?
2009. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy paraszt nő vagy.Tényleg IQ bajnok vagy. Miért mindig a párjára vagy kíváncsi talán a tiéd nem tud téged kielégíteni???Nem hiszem hogy te lennél az esete. Undorító vagy. Tűnj erről az oldalról mert nagyon szánalmas vagy. És ha lepontoznak miattad akkor pontozzanak , de te akkor is egy undorító vagy!
2009. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A "bénázgatásnak"(ahogy Te nevezed,mert gondolom magadból indulsz ki)meg lett az eredménye!Útban a 2. szerelem gyerek:)és képzeld még apja is van:)Ha többet nem írok Neked az azt jelenti, hogy én vagyok az okosabb és a boldogabb!:)))))))))))))))))
2009. szept. 21. 19:21
 25/27 anonim ***** válasza:
Én irtam azt, hogy szeressétek egymást reggel! Nagyon örülök neked, sok boldogságot a picihez!!! Remélem nekem is összejön egyszer...Szia!:)
2009. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó és drukkolok Neked!
2009. szept. 21. 20:25
 27/27 anonim ***** válasza:
26%
Akkor kipipálhatod. Már csak a kocsi kell, meg a karrier?
2009. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!