Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap 36,1volt a hőm, ma...

Tegnap 36,1volt a hőm, ma 35,8, ovu mikroszkópom páfrányos, ovu tesztem pozitív, folyásom pici van. Ma még csak a 12. napom van. Mikor akciózzunk?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyen korán peteérésem, mégcsak most kezdtem el inni a cickafarkfű teát.
2009. aug. 17. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Mikor??? Mindig!!!! Ha nem csináljátok amúgy is magatoktól, akkor mi a ráknak vállaltok gyereket? Szép kis pár lehettek.
2009. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Első válaszoló. Te meg mi a RÁKNAK írsz ha ilyen bunkó vagy.Segítséget kért a kérdező nem pedig azt hogy ilyen bunkó stílusban válaszolj és leszóld, már csak az a kérdés hogy a te párod hogy a fenébe tud téged elviselni .Ezt nem akarod feltenni kérdésként hátha kapnál egy két szép választ.
2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Kedves második válaszoló. Gondolom Te sem gondoltál rá, te gyökér állat, hogy a ygereket nem csak megcsináljuk, hanem fel is neveljük. Most ha már most olyan állapotban van a gyerek apjával, hogy csak időzítve kefélünk, és csak akkor amikor muszáj, jaj, nehogy hiába kelljen széttenni a lábam, akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve. Gyönyörű lesz, gratulálok. Ja, és a párom??? Annak biztos nem kell naptárazni, hogy mikor "KELL" velem lefeküdni, mert mi magunktól is csináljuk, mert szeretjük és kívánjuk egymást. Gondolom ez Neked is furcsa, ismeretlen, nem?
2009. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a bunkó stílust.Igazából arra lettem volna kiváncsi, hogy sokan azt írják, 2naponta kell akciózni.Mert ha ma együtt vagyunk, akkor holnapra, amikor tényleg kéne, lehet nem annyira aktívak.És igen, én is úgy gondolom, hogy szép pár vagyunk,és ráadásul jól megvagyunk.

2. válaszoló:köszönöm,de ilyen emberek nem igazán izgatnak.Gondolom se kutyája, se macskája.

2009. aug. 17. 14:11
 5/27 A kérdező kommentje:
11 éve élünk boldogan, és már van egy gyerekünk.Az utcalányok szokták széttenni a lábukat, mi csak szeretkezni szoktunk, gondolom veled ellentétben.
2009. aug. 17. 14:16
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz az első válaszolóval igaza van a 2. válaszolónak. Szerintem is egy gerinctelen és talán magából indul ki, vagy talán csak irigykedik és tényleg se kutyája , se macskája. De a te problémádra a válaszom az az hogy ma is próbálkoztok és mind addig mig + és ráadásként még amikor első nap -.
2009. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon szívesen. Tudom, az igazság néha fáj. De próbáljátok meg előbb a kapcsolatotok rendbe rakni, hogy "akciózni" ne időre "kelljen", és meglátjátok, akkor bepottyan az a gyerek tea és számolás nélkül is. Sok sikert.
2009. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a mi kapcsolatunkon nincs mit rendbe tenni, mi tökéletesen meg vagyunk elégedve egymással, és szeretjük egymást.Már csak egy 2. baba hiányzik a boldogságunkhoz.Szerintem rajtad kívűl mások értették a kérdésemet
2009. aug. 17. 14:28
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Én is megértettem a kérdésed. Csak azt is értem, miért kérded. :-) Szerintem nem normális, ha egy pár között nincs szex. Ott valami gáz van. Az pedig, hogy csak időre, a cél érdekében csináljátok, és azt is "akciózásnak" nevezed, nem együttlétnek.. Háát nem tudom...

Nem lehet, hogy csak szerinted van rendben minden, és nem a gyerekkel akarod megfogni? Volt már ilyenre példa....

2009. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azt is írtam, hogy együtt lenni, és szeretkezni is szoktunk.Ilyennel megfogni?Jézusom, ha ismernél nem mondanál ilyeneket.Ez egy gusztustalan dolog, ha valaki csak így tudja megtartani a párját.amúgy meg nem csak akkor szoktunk, amikor kell.Többször olvastam már ezen az oldalon, hogy 2 naponta vannak együtt a spermium miatt.
2009. aug. 17. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!