Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap 36,1volt a hőm, ma...

Tegnap 36,1volt a hőm, ma 35,8, ovu mikroszkópom páfrányos, ovu tesztem pozitív, folyásom pici van. Ma még csak a 12. napom van. Mikor akciózzunk?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyen korán peteérésem, mégcsak most kezdtem el inni a cickafarkfű teát.
2009. aug. 17. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Jó, akkor lépjünk ezen túl, és sok sikert Nektek.
2009. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Holnap reggel szeressétek meg egymást! De reggel!
2009. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
De sok fura ember van ezen a világon! Mint mi magunk is! Nekünk sem sikerul 15 hónapja de én nem hőmérőztem sosem nagyjábol érzem mikor lehet pém mert majd szét szakad a hasam alja. Nem iszom teát nem szedek vitamint , egészséges vagyok csinéltattam egy vérképet = tökéletes, így nam látom értelmét a sok torturának. Reménykedek és szeretjük egymást ahányszor jól esik. Úgy is el van döntve valahol mikor kell jönni a babának. Én várom jobbat úgy sem tudok!
2009. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem vagyok egészséges, elég sok gondom van,kénytelen vagyok ilyen dolgokhoz folyamodni,mert sokat szokott késni is.Hőmérőzős módszert is most kezdtem,ezért kértem ki a tanácsot, de 2-en inkább a férjemmel vannak elfoglalva,aki jót nevet a hülyeségeken, hogy miket írnak a kapcsolatunkról.azért köszönöm,annak, aki megértette a kérdésem lényegét.
2009. aug. 17. 15:58
 15/27 anonim ***** válasza:
Tök furi, hogy sokan azért pontoztak le, mert rámutattam, hogy egy gyerek több kéne legyen annál, mint hogy legyártjuk, mint egy gép.... Minden esetre ez úgy érzem nem engem minősít.
2009. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed.
2009. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Szerintem azért pontoztak le, mert nem értetted a lényegét a kérdésemnek.Egyébként, amióta kiírtam a kérdést, azóta már egy páran rákérdeztek ugyanerre a dologra, amire én voltam kiváncsi, mégse szóltad le.Szerintem csak rossz napod volt, és kiszúrtál engem.Mindegy, nem érdekel,nem ismersz minket a férjemmel, így nem tudhatsz a kapcsolatunkról semmit.Végül is megtudtam, hogy nem naponta, hanem 2 naponta kell ilyenkor együtt lenni.
2009. aug. 20. 09:47
 18/27 anonim ***** válasza:

Sosem érted meg a hozzászólásom lényegét, mivel a gyerek is csak egy kipipálandó tétel a "munka" és a "férj" tétel mellett a karrier listádon. Az, hogy szexelni "KELL" elárulja, miért nem jön össze magától, miért kellenek ezek a mérnökien pontos módszerek.

Nekem hál istennek nincs ilyenre szükségem, az én gyerekem szerelemgyerek. :-P

2009. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy azért nem jön össze nekünk a baba, mert évek óta hormonproblémáim vannak, amire gyógyszert szedek,és mellette van még más egészségügyi problémám.

Örülök, hogy Te ezt jobban tudod, mint az orvosok.:)Egyébként még csak 2 hónapja nem védekezünk,tehát még van időnk arra, hogy NE NAPONTA, HANEM 2 NAPONTA érdemes együtt lenni.Egyébként én nem ismerlek benneteket, én is ki tudnék találni sok mindent a kapcsolatotokra, de mivel, ahhoz semmi közöm, én nem vagyok gerinctelen és csöndben maradok.Szerinted azért mentem férjhez, azért szültem már gyereket,azért építkeztünk most, azért tervezzük a 2. babát, azért vagyunk 11 éve együtt,mert nem szeretjük egymást?Szerintem nézz körbe az ismerőseid között, és nekik nyomd a szöveget, mert valahonnan venned kellett ezt a hülyeséget.Ha többet nem írok vissza, az azért van, mert már nem érdekel, hogy mit mondasz, vannak még értelmes emberek a világon.Pá

2009. aug. 24. 10:47
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet, hogy azért nem esel csak teherbe, mert olyan idióta számító hisztis p@csa vagy, hogy a párod bottal sem piszkál?
2009. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!