Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Párommal nagyon szertnénk...

A Párommal nagyon szertnénk babát már lassan 4 hónapja próbálkozzunk, de még mindíg semmi. Ma 37,8 C volt a hőm. (remélem ez az jelenti bár már nem merek előrre örülni) Mit tegyek, hogy könnyebben teherbe esek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnám most én is az lennék.Vitamin,nyugalom,helyes pózok ennél többet nem tudok tenni.
2008. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugy csináltam hogy már nemérdekel hogy mikor jönn a baby nem akartam annyira,szeretkezés 2-3 naponta,nem kötötem idöhöz!Aztán már jött is a babo!
2008. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem a tippek be fognak jönni! :))
2008. máj. 26. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!