Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet valaki így?

Terhes lehet valaki így?

Figyelt kérdés
pl nekem megjött volt már olyan még mikor szűz voltam h a 7-8 nap helyett csak 5 napig tartott, de már nem vagyok szűz és ha most is kb 5 napig fog tartani, akkor honnan tudom h nem vok terhes? mert azt írják, h a terhesség alatti menstruáció nem ugyan olyan mint a rendes... :S és egyáltalán vok ilyen eset van h vki terhesség alatt menstruál? :S 16/L
2009. aug. 14. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Végy egy tesztet, az a biztos! Amúgy igen, volt olyan.
2009. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk onnan hogyha védekezel akkor nem lehetsz terhes, úgyhogy használj gumit. plusz a terhességnek azért vannak tünetei hányinger ezazamaz. 5 napos menstruáció teljesen normális, szerintem aki terhesség mellett vérzik max 2-3 napig menstruál. de egyébként ez egy olyan szintű kérdés hogy nem lesz-e agydaganatod a mobiltelefontól. ha nincs ok aggodalomra akkor fölösleges aggódni.
2009. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekezel, nin sokod aggodalomra.


Vigyázat: az nem védekezés, ha azt mondja a srác, hogy beteszi neked gumi nélkül, és "majd vigyáz" meg "időben kihúzza"! Ebből nagyon jó eéllyel teherbe lehet esni. 100 nőből, aki egy évig így védekezik, 35 teherbe esik. Igen, teherbe eshetsz annyitól, hogy beteszi neked, akár csak egy percre is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

"Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L"


és http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha a menstruációd ellenére úgy véled, hogy terhes lehetsz, csinálj terhestesztet: a vélt fogantatás után 12-14 nappal már halványan kimutathatja egy érzékeny teszt.

2009. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!