Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért "jósteszteltek" ovuteszt...

Miért "jósteszteltek" ovuteszttel? Csak pár napot kellene kivárni, míg a terhesteszt megbízható (bb) eredményt ad.

Figyelt kérdés

Itt olvasom, hogy szinte mindig csalódás a vége, így gyakorlatilag semmi értelme.

És köszönöm, ismerem a tudományos alapját...


2009. aug. 14. 17:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

07:15-nek: igen, de már van babád...

Egyébként persze hogy mindenkinek lehet véleménye, csak vannak, akik olyan kioktató stílusban mondják.

Tegnap óta sokat gondolkoztam ezen a "görcsös akarás" témán, és arra jutottam, hogy az a jó, ha beletörődünk a sorsba, hogy majd jön a baba amikor ő szeretne. (Ettől persze még akarhatjuk nagyon.) Az jutott eszembe, hogy olyan mintha egy hullámzó tengerben lennénk, és el akarnánk jutni egy szigetre. Lehet, hogy hamarabb odaérünk, ha ráfekszünk a hullámokra, mint ha kapálózunk.

2009. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én görcsösen akartam, mégis jött a baba...


De mégis lehet benne valami. Ha valaki nagyon görcsösen akarja, akkor sok stresszhormon termelődik a vérében, ami nem kedvez a teherbeesésnek. A prolaktin is egy stresszhormon...

2009. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi csajok. Levontam a logikus következtetést: A jósteszt pont annyit ér, mintha feldobnék egy érmét. Egyiknek a leírásában sem olvastam, hogy lehetne így is használni, nyílván a gyártók sem erre szánják, okkal.

Személy szerint nekem sokkal nagyobb csapás lenne egy poz. jósteszt után, ha mégsem az.

De nem vagyunk egyformák...

2009. aug. 17. 10:11
 24/25 anonim ***** válasza:
szia!nem okoskodok csak a tények:vaterán rendeltem ovu tesztet kemény 100ft volt darabja.nekem megjósolta a terhességet!
2009. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, én arányokról beszéltem. Kb. 90 %, akinél téved. Te szerencsés voltál és gratulálok. Nem sajnálom a pénzt, csak értelmetlennek találom, és inkább terhestesztet veszek.
2009. aug. 17. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!