Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért "jósteszteltek" ovuteszt...

Miért "jósteszteltek" ovuteszttel? Csak pár napot kellene kivárni, míg a terhesteszt megbízható (bb) eredményt ad.

Figyelt kérdés

Itt olvasom, hogy szinte mindig csalódás a vége, így gyakorlatilag semmi értelme.

És köszönöm, ismerem a tudományos alapját...


2009. aug. 14. 17:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó: Nem vagy kicsit rágörcsölve a témára?

SENKI nem bántott titeket.

2009. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok rágörcsölve egy kicsit sem témára képzeld, mert a kisfiam itt van a pocakomban, csak tudom miről van szó, mert ezeken mentem át én is, és azt hangsúlyoztam, hogy ésszel kellene csinálni ha valaki jósteszttel, mert elkezd a szerencsétlen reménykedni a terhességben mert pozitív az LH tesztje egyszer, aztán meg sírás van mert mégsem babás.

Rengeteg babára vágyót láttam így depresszióba esni hónap végén.Lehet hamarabb is tudni, csak jól kell csinálni, és reálisan tudni látni. Ennyi az egész.

Azt pedig hogy egy évek óta gyermekre vágyó nőt megkövezzenek azért mert jóstesztel? Kinek a szíve joga, elintézi önmagával.

2009. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Te nem vagy normális...ki dobálózik itt kővel???? BAsszus mennyi paranoid nő van itt,jó ég....
2009. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

Én attól akadok ki, amikor jönnek ezzel a "ne görcsölj rá" témával. Annak ellenére, hogy biztos van benne igazság, a falra mászok ettől. Főleg, hogy tuti nem olyanok írják, akik régóta babát szeretnének, és még nem jött össze.


Ovutesztet én nem használok, de jónéhány terhestesztet elpusztítottam már a hónapok során, mindig reménykedve. Az a pár nap egy örökkévalóságnak tud tűnni... Hát ezért tesztelünk.

2009. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem akartam ilyen felfordulást okozni, csak úgy gondolom, nem igazán működik. Nem véletlenül "jósteszt".
2009. aug. 14. 23:02
 16/25 A kérdező kommentje:
És igen, van gyerekem és tervezek is.
2009. aug. 14. 23:03
 17/25 A kérdező kommentje:
A várakozás tényleg rossz, de a hamis remény annál is rosszabb. Nem bántottam én senkit azért mert jóstesztel, én mindenkit megértek, csupán nem értek egyet. Azért a különbség óriási...
2009. aug. 14. 23:17
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

"Főleg, hogy tuti nem olyanok írják, akik régóta babát szeretnének, és még nem jött össze. "

Igazad van,én csak 10 évet vártam a kislányomra,az valóban semmi.Hogy jövök én ahhoz,hogy véleményem legyen...

2009. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Légyszi ne bántsátok egymást, itt mindenki babát szeretne többnyire. Én nagyon örülök MINDENKI véleményének, bármi legyen az, mert engem valóban érdekel. Mégegyszer köszönöm.
2009. aug. 15. 12:48
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia én jósteszteltem ovulációs teszttel,pozitív lett a teszt eredménye,5 óra múlva megjött a mensim (attól a naptól nem hiszek az ovulációs tesztel végzett jóstesztelésben) de azt mondják mindenki a saját kárán tanul,mielőtt terhess lettem volna az első babámal, hónapokig csak ezzen a témán lovagoltam teljesen ki voltam bukva,aztán jött egy hónap mikor már úgy voltam vele hogy nem érdekelt a dolog és lám csodát rögtön terhess is maradtam.
2009. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!