Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Félek

Terhes vagyok? Félek

Figyelt kérdés
14éves vagyok és pasimmal tegnap pettingeltünk!!! De ruha volt rajta meg rajtam is !! És ugy ujjazott és kivertem neki !! A ruhámra ment rá...amikor elélvezett!! De félek hogy valami elő váladék vagy valami a kezére került de szerintem csak előváladék mehetett rá de asse biztos de nem kizárt !!...montam neki hogy csak figyeljen hogy ne hogy az ujjára kerüljön valami..!! Lehetek terhes?? Nagyon félek anyumék agyon csapnának :( Szerdán meggyek anyummal vérvételre meg stb re szokásos ellenőrzés minden évben ...de azon kiderülhet valami??
2008. máj. 24. 12:08
 1/7 anonim válasza:
ha nem az odoja ment rá nagyon kicsi az esélye h teherbe estél!
2008. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát a vérvétel tuti ki tudja mutatni a dolgot.legjobb lenne ha szólnál anyukádnak ő biztos tud segíteni neked.de amint az előző válaszoló is írta h ha nem került be ondó akkor kevés az esélye.nekem is volt hasonló nekem nem lett bajom.én is jó hülye voltam.azóta mindig rászólok a barátomra h irány kezet mosni és hasonlók.tanuljatok belőle h többet ne csináljatok ilyet.hiába nem került beléd az öcsköse attól még a kezéről simán juthat be.nem akarlak megijeszteni nem azért írtam cska azért h innentől kezdve legyetek észnél!+ sztem a szexel várjatok...14 évesen sztem még nem vagytok elég érettek rá.de ha mégis megtörténne..VÉDEKEZZETEK!!!!remélem tudtam segíteni:)
2008. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En evekig pattingeltem mielott elvesztettem a szuzessegem az elso szerelmemmel (18) de sose lettem terhes ilyenektol, ennek tul. keppen ez a lenyege, behatolas nelkuli szex, annyira kicsi az esely, h nem is szamottevo.

23 hetes kismama

2008. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

EGY KICSIT FIATAL VAGY MÉG A SZEXHEZ!

VÉDEKEZZETEK

2008. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! szex elni nem szeretnéd de szerintem a petting ien korba azért már lehet!! és nem annyira néik le mint a szex -et ien korba !! Csak megvagyok ilyeve :S de legközelebb nem csináljuk ugy hogy eccere mert veszélyes és tanulságos volt ez most !! És csak reménykedek hogy nem lesz semmi baba:S
2008. máj. 24. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha általános vérvételre mész,az nem fogja kimutatni.Nyugodj meg szerintem.A leirtakbol biztos nem vagy terhes.De szerintem beszélgess el anyukáddal,és találjatok a védekezésre megoldást.Ha most nem mered megbeszélni vele,mi lesz ha véletlen terhes leszel.Na azt,hogy fogjátok megbeszélni.Vigyázz nagyon,hidd el nem éri meg kockáztatni.
2008. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem olyan egyszerű ám teherbe esni. A kis spermiumoknak is rengeteget kell küzdeni, és még az se biztos, hogy elsőre sikerül a megtermékenyítés. Nincsen kis szerszámuk, amivel felkapaszkodnak a hüvelyedben, és másznak a méhedbe. Biztos, hogy nem vagy terhes.

Bocsánat, de elragadott a hév, gyerek vagy még, nem a szexen kéne járni az eszednek. Egészséges az érdeklődés, de akkor csináld felelősségteljesen.

2008. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!