Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek! Mi lehet a bajom?

Nagyon félek! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk 8 honapja probálkozunk, és most is peteéréskor csináltuk és valamiért éreztem is hogy sikerült. Peteéréstöl a mensiig szurkált picit a hasam vérezgetés nem volt és abba a két hétbe mig megnem jött felvoltam fujodva. azt gondoltam lehet ez is egy jel. nem éltem bele nagyon magam nehogy csalodnom keljen. 31 es ciklusaim voltak eddig és most megjött a 27ig napon. de nem is akárhogy nagyon erös volt nem görcsökkel hanem inkább nagyon szúrt. élénk piros és kicsi darabok voltak benn.4 napig erős volt utána 3 nap barnázás. gondoltam csinálok egy tesztet ha vetélésem volt talán kimutatja még. ma megcsináltam és negativ lett. de a hasam csak nő meg nő, nem ugy kell elképzelni mint egy 5 honapost de már az övemen engednem kellett. nem hiztam semmit, meghát keményebb is a hasam alja nem zsirpárna. ha megnyomkodom a hasam szurkálást érzek a nem tudok hason feküdni mert kellemetlenül huzodik nem fáj. hányingerem van minden erösebb szagtol meg szédölgök is állandoan pedig rendesen eszek. lehet valami nagyobb bajom is? 2 hét mulva kaptamm idöpontot dokihoz. ciszta, rák..... vagy valami. segitsetek! kinek volt hasonlo problémája? a válaszokat elöre is köszönöm!
2009. aug. 14. 08:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazad van végülis megprobálni meglehet. köszi a válaszokat aranyos vagy!!!
2009. aug. 14. 09:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Légysz, írd meg, mi van Veled!
2009. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megírom persze! Nemsokára indulok a korházba!
2009. aug. 14. 09:39
 14/15 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen későn válaszolok! Méhgyulladásom van!:-(
2009. aug. 27. 18:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Huhh!!Hát akkor jobbulást.Remélem mihamarabb rendbejössz.
2009. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!