Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek! Mi lehet a bajom?

Nagyon félek! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk 8 honapja probálkozunk, és most is peteéréskor csináltuk és valamiért éreztem is hogy sikerült. Peteéréstöl a mensiig szurkált picit a hasam vérezgetés nem volt és abba a két hétbe mig megnem jött felvoltam fujodva. azt gondoltam lehet ez is egy jel. nem éltem bele nagyon magam nehogy csalodnom keljen. 31 es ciklusaim voltak eddig és most megjött a 27ig napon. de nem is akárhogy nagyon erös volt nem görcsökkel hanem inkább nagyon szúrt. élénk piros és kicsi darabok voltak benn.4 napig erős volt utána 3 nap barnázás. gondoltam csinálok egy tesztet ha vetélésem volt talán kimutatja még. ma megcsináltam és negativ lett. de a hasam csak nő meg nő, nem ugy kell elképzelni mint egy 5 honapost de már az övemen engednem kellett. nem hiztam semmit, meghát keményebb is a hasam alja nem zsirpárna. ha megnyomkodom a hasam szurkálást érzek a nem tudok hason feküdni mert kellemetlenül huzodik nem fáj. hányingerem van minden erösebb szagtol meg szédölgök is állandoan pedig rendesen eszek. lehet valami nagyobb bajom is? 2 hét mulva kaptamm idöpontot dokihoz. ciszta, rák..... vagy valami. segitsetek! kinek volt hasonlo problémája? a válaszokat elöre is köszönöm!
2009. aug. 14. 08:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi ha néha nem értelmes!
2009. aug. 14. 08:58
 2/15 anonim ***** válasza:
2 hét???Szerintem menj el most kivételesen nem maszek nőgyógyászhoz,ott nem kell időpontot kérni,mert lehet,hogy elvetéltél,és akkor kikéne tisztítani gyógykaparással a méhed,hogy el ne fertöződj.Szerintem nincs komoly betegség a háttérben,az is lehet,hogy még vetélésről sincs szó,de akkor se várnék 2 hetet ilyen tünetekkel.
2009. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én inkább korai vetélésre gondolok. De 2 hét múlva doki, ha még fáj is...nagyon soká lesz.

Esetleg gyulladás.

2009. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak is vetélésről lehet szó? mert nem mutatta ki a teszt és azt olvastam hogy ilyenkor még lehet hormon a szervezetembe. vagy ez hülyeség? és mért nő még most is a hasam a gyulladástól vagy mitől? Köszi a gyors válaszokat! jövö héten csütörtökön rendel a dokim majd elmegyek akkor! de az is messze van még.
2009. aug. 14. 09:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon korai, nagyon hamar kiürül az minimális hcg is.

De mint korábban írtam, nem csak erről lehet szó, ezért kéne minél előbb orvosnak látnia.

2009. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a kórházba kaptam 26 ra idöpontot! a maszek dokim meg jövö héten csütörtökön van oda tudok menni legelöször.
2009. aug. 14. 09:14
 7/15 anonim ***** válasza:
SZTK-s nőgyógyászati rendelés? Ha jól értettem, fájdalmaid vannak. Odamész a rendelésre és megnéz, nem vesztesz vele semmit.
2009. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
elmentem az elején még a háziorvosomhoz hogy mitöl van ez a zavaro felfuvodás! és nem dolgozott hanem a helyettesitö nézett meg! nem részletezem mert......! elküldött vérvételre meg vizeletvizsg-ra! és az eredményem nagyon szuper volt de ezt már a rendes dokim mondta telefonon ugy hogy megse nézett meg be se hivott hogy kiváncsi. semmi beutalot nem kaptam pedig mondtam hogy szeretnék hasi ultrahangra menni és oda pedig kell. azt mondta menjek kérjek idöpontot arra is nah és hoppon maradtam amikor odaáltam idöpontér mert: beutaló???
2009. aug. 14. 09:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a legdurvább ha odamegyek a nögyogyászatra akkor se csinálnak ott hasi ultrahangot csak rákszürést. vagy menjek a szülészetre hogy fáj? anyut odavittük amikor nagyon bevérzett és megis kaparták. talán ott elöbb megnéznek. ebbe a korházba akkor foglalkoznának velem komolyan ha a mentö vinne be de akkor se biztos....
2009. aug. 14. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
De a nőgyógyász adhat lagalább beutalót, ha szükséges. És a lényeg, hogy megvizsgál! Én odamennék, de azonnal.
2009. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!