Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon Félek, Mi bajom lehet?

Nagyon Félek, Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudnátok segíteni?az a helyzet h terhes vagyok!több tesztet is csináltam ami pozítiv lett!elmentünk a párommal orvoshoz is és ö megvizsgált!(kenetet vett a rákszűréshez és hüvelyi ultrahangon is megnézett)ott még nem látszott igazán csak gyanitotta h az mivel még szerinte igen fiatal és ezért nem látszódott igazán!megbeszéltük h három hét múlva megyek vissza(Június 6)azt tanácsolta h vigyázzak nem lehet szexelni 3 hónapig és sok gyümit egyek!ezek mind meg is voltak aztán 2 napra rá elkeztem vérezni!és nem tudtam mitől!felhivtam az orvosom ő azt mondta nincs semmi b aj csak nem keményedett be a fal és valószínü nem mentem el pisilni mikor kellet hanem tartogattam és a telt hugyholyag sértette fel és ez vérzik!azt tanácsolta h ne emeljek semmit és sokat pihenjek!de még mindig nem állt el a vérzés!(4 napja vérzek)Azon félek h elvetéltem!!Mivel 1 éve volt abortuszom és félek emiatt lehet!kérlek segítsetek mitöl lehet ez?normális?a picinek nem lesz ettől baja?
2011. máj. 23. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
a telt hólyag sértette fel a méhedet belülről? Ez egy hentes és a piacon vette a diplomáját? Sürgősen menj másik orvoshoz, szerintem (bár kívánom, hogy ne így legyen) ez a baba nem marad(t) meg. Ha problémamentes a terhesség, akkor nemi életet is lehet élni nyugodtan, már itt kiakadtam, aztán továbbolvastam és teljesen elképedtem a hülyeségein. Válts orvost mielőbb!
2011. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te jo EG!!! Nem tudom ez milyen doki lehet, nem bantasbol irom de egy normalis doki verzes eseten azonnal korhazba kuld. Lehet veteles es lehet mehen kivuli terhesseg is (amikor rossz helyre agyazodik ba a baba) de lehet, hogy eppen nincs semmi gond. Azonnal menj el korhazba vagy ugyeletre. Verzessel terhesseg alatt nem szabad jatszani. En le vagyok dobbenve a dokin.
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értenem az előző válaszolóval, nekem ugyanígy ment el a babám 6-7 hetesen. :(


Viszont a jó hír, hogy utána a következő próbálkozásnál újra terhes lettem és most itt játszik mellettem a földön 9 hónapos kisfiam. Mindezt 40 évesen, szóval fel a fejjel, ha ez a baba most nem maradt meg, annak oka van. Tényleg pihenj sokat, lehetőleg ne stresszelj és a helyedben felkeresnék egy (másik) orvost mihamarabb.


Ha valaki terhesen vérzik, azonnal meg kell vizsgálni....

2011. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korai volt a terhesség,ez olyan igy mint egy késő mensi.amugy ez a doki nődoki volt egyáltalán?ki az aki azt mondja h ne szexelj ilyenkor???és egyél gyümit oszt ennyi????egy teli holyag miatt nem fogsz vérezni,gyanus h nem akart veled foglalkozni.
2011. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te jó ég!Nagyon félek!Nem akarom mégegyszer elveszíteni a babámat!Ha elvetél valaki akkor annak vannak fájdalmai mi fáj vagy más tünete?nekem nem fájt a hasam meg semmi ilyen/de viszont igen erős fejfájásom van és émelygek!és csak keveset vérzek!mikor mozgok akkor kicsit erőteljesebb de "nyugalmi"állapotban csak pár csepecske!
2011. máj. 23. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
mi itt nem fogjuk tudni felállítani a pontos diagnózist, keress mielőbb egy normális, megbízható nőgyógyászt! Drukkolok!
2011. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vetélés nekem erős vérzéssel és menstruációs görcsökkel járt, 4-5 napig tartott, utána kitisztult teljesen, tehát legalább nem kellett művi befejezés. De így is borzasztó volt.


Menj mielőbb orvoshoz, mert így talán tényleg nincs akkora baj, egyik barátnőm hetekig vérzett a terhessége elején és most egészséges kisbabája van.


De itt mi nem tudjuk megmondani a tutit, csak a tapasztalatainkra alapozhatunk, szóval ORVOS és lehetőleg egy másik!!!

2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem ültem volna egy percet sem, hanem amint megláttam volna a vérezgetést, azonnal mentem volna egy másik dokihoz. Drukkolok, hogy minden rendben legyen veled!! Tényleg mielőbb menj másik dokihoz!
2011. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááááát ez az orvos egy nagy barom!!!!!!!!

Már bocsi!Neharagudj,de rég kórházban kellene lenned és duphastont szedned,akkor talán tudtak volna segíteni!

Bocsáss meg,hogy ezt írom,de szerintem az orvos miatt elvesztetted a babát!

Sajnos tapasztalatból mondhatom,csak az esetemben ÉN nem hagytam,hogy elvegyék a babámat!Febr.19.-én bementem a kórházba vérzéssel,és 22.-én hagytam,hogy elvegyék,azért,mert ott ugye egésznap feküdtem és keveset véreztem,viszont mikor felálltam akár pisilni is sokkal erőssebb lett a vérzés!A végére nagyon sok vért vesztettem és 1-másfél hónapig hulla fehér voltam!A vitaminok tettek helye!

Nagyon kérek ezzel NE "viccelj"!Légyszíves menj egyenesen kórházba a szülészetre!

Jót akarok hidd el!

Vigyázz magadra!

2011. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ird meg azért mi van ám veled!!
2011. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!