Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van mellékhatása a lombiknak?...

Van mellékhatása a lombiknak? Október 6. ára vagyok bejegyezve, és már nagyon izgulok! Kinek milyen élménye volt ezzel kapcsolatba? Hányat csinálnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van mellékhatása, gyerek lehet belőle! :)))

Bocsi, ez csak vicc volt. :)


Barátnőmnek volt lombik, az első összejött nekik (6 sikertelen inszem után), és nem volt semmi mellékhatása! Sok sikert kívánok!!!!!!!

2009. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! mit mesélt a barátnőd,nem volt nagyon fálydalmas?Nekem 6stimulációból 3om inszem,a másik 3nál nem volt peteérés. De egy inszem sem sikerült:(,ezért megyek lombikra.
2009. aug. 13. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt neki fájdalmas. Az első két inszem volt neki borzasztó (görcsölt nagyon mindkettő után). A lombiknál már "laza" volt szegénykém, amolyan lemondó... hogy úgyse jön össze, de hálistennek elsőre! :) Nem volt kellemetlen neki semmi akkor, én is vele voltam, a férje nem ért rá. :) Amúgy érdekes, mert a doki úgy kezdte még a legelején, hogy "Juditkám, ha nem lesznek az inszemek sikeresek, akkor jön a lombik, így vagy úgy ,de én gyereket csinálok magának!" :) Annyira édesen mondta. És be is tartotta a szavát. :) Szóval csak lazán!! Nagyon sok sikert Nektek!
2009. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen sok mellékhatása van, hiszen nagy adag hormonokat kapsz a kezelés során.

Például: megváltozik a viselkedésed, türelmetlenség, fáradékonyság, aluszékonyság, fokozott szőrösödés... Ilyesmik. Mind "viselhető".

Bármennyit csinálnak, ebből az első 5 kezelést fizeti az állam, ha van kedved és pénzed, akkor utána is folytathatod, térítésért cserébe. Az első 5 esetben csak a gyógyszereket fizeted.

2009. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen van mellékhatása!De egyre nagyon érdemes odafigyelni!Mivel októberbe mész addig van időd megcsináltatni az inzulinrezisztencia vizsgálatot.Nagyon lényeges mert nekem 2 "tökéletes" stimuláció után "tökéletes"embriókat ültettek be és nem tapadtak meg.Majd most kiderült hogy az inzulin szintem nagyon magas.A cukrom jó!!!Ez megakadályozza a megtapadást!Szóval a helyedben megnézetném!
2009. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!