Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után fejtette...

Kinek mennyi idő után fejtette ki hatását az E-vitamin? Mármint, hány hónap után esett teherbe?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok :)
2009. aug. 13. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátnőm csak ezt alkalmazta, 200mg/nap. Mást nem is csinált. 2 évig sikertelen volt, 3 hónapos E kúra után terhes lett.

Hogy mitől, azt nem tudom de előtte mindent kipróbált, homeopátia, gyógynövények, jóga, gyógyszerek, minden.

ezért őszerinte egyértelműen az E vitamin kúra hozta meg a hatását.

Az ő ösztönzésére én is elkezdtem szedni ráadásul a dokim is azt mondta, hogy minden kotyvasz dupla nulla (szerinte!)..kivéve a placebo hatásukat...egyedül E vitamint szedjek, rengeteget segít. Hát, remélem...

2009. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el az E-vitamint szedni egy hónapja. Nagyon remélem, hogy beválik, én is olvastam róla jókat. Sajnos már egy éve próbálkozunk, de még semmi. Vasárnap meglátom, van-e eredménye, akkor kellene nem megjönnie!
2009. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!