Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeséshez szerintetek...

Teherbeeséshez szerintetek nem magas a 2 körüli TSH érték?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy 1 körüli érték az ideális a babához. Másutt azt olvastam, hogy még 2 körül is OK az érték. Az én értékem csak kicsivel van 2 alatt. Szerintetek?

2012. nov. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így olvastam. Aztán az endokrinológusom azt mondta hogy ez az érték elég tág értékek között változik mert egyénileg is változó kinek mennyin működik jól a szervezete, lehet hogy valakinek 2.5-3 ason is oké van akinek meg az már soknak számít.

Én is így tudtam hogy 1 nek kell lennie vagy max.1.2-nek babázódáshoz de nekem pl. a második gyerekem is sikerült pár hó alatt pedig már akkor pajzsmirigy problémám volt, a harmadik meg meglepetés baba volt egyetlen alkalomból, holott akkor meg épp túl kevés gyógyszert szedtem és a T3, T4em alacsony volt nagyon, a tsh-m meg vagy 3.4-3.6 mégis terhes lettem....úgyhogy nem törvényszerű ez se.

2012. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TSH 6-tal lettem terhes!!!
2012. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az optimális valóban az 1 körüli érték, de a dokim azt mondta, hogy ha 2 alatt van, az már jó.
2012. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetes terhesen tsh: 17 volt . Előtte már volt egy vetélésem. Gyógyszert kaptam azonnal és megmaradt a babám. Vetélést okoz a magas érték. Teherbe lehet esni, de sokszor elmegy a baba ha az érték magas. A másik, hogy kost nekem 1 körül van, azt mégse jön a 2. baba! Természetesen jó kontolálni és kordában tartani a tsh-t :-)
2012. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy 1 alatt a jó.
2012. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!