Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromokriptint kaptam mert...

Bromokriptint kaptam mert magas a dokim szerint a prolaktinom (205,7 mU/l) de mindenhol azt olvasom, hogy az normális nem magas érték. Akkor most mire kaphattam? Babát szeretnénk de nem jön össze 4 hónapja más bajom nincs ami indokolná a szedését.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ugy tudom a gyerektervezeshez nem eleg csak az hogy az ertek hatarokon belul legyen, hanem az also hatarhoz kell kozel lennie. legalabbis pl a tsh eseteben biztos hogy igy van. ott is pl a 4 ertek meg jonak szamit, de teherbeeseshez az 1-2 kozotti erteket szoktak szeretni.
2012. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is sokáig szedtem aztán kattant az agyam eldobtam az osszes gyogyszert és a kovetkezo ciklusban már babás is lettem:)szorítok hogy minden jo legyen:)
2012. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mensesed rendesen megjön, Keller megnyomod jön pici tej?

A vérvételen be volt csillagozva?

2012. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a prolaktinra kapod,mert én is arra szedem.Nekem is magas volt,1 hónap alatt csodálatosan helyre állt!Ja,és nálam 4 éve nem jön a baba.Lehet,hogy van ott más probléma, a hormonokból nem derül ki minden.Sok sikert :)
2012. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!