Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A TSH 3,8 érték (3. napon)...

A TSH 3,8 érték (3. napon) nagyon magas?

Figyelt kérdés
Ha adnak rá gyógyszert, kb. mennyi idő alatt viszi le ezt az értéket 1 körülire?

2012. okt. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kertelek magas!Legalább is nekem ezt mondták rá!

Kaptam gyógyszert L-Thiroxyin!Kb olyan 3 hónap volt,amire lement!

((3.napon)...a TSH nem ciklusfüggő,úgyhogy a kontroll vérvétel majd bármikor mehet!)

T3-T4 et nem vettek le???

2012. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen magas! nekem 17 volt az értékem 6 hetes terhesen, de szerencsére lement az érték 6 hét alatt a megfelelőre. Normális egészséges kislányom született, nem lett értelmi fogyatékos sem. A magas érték miatt nem tudtam teherbe esni, ezért jó hogy ti már most elvégeztétek ezt a vizsgálatot. pár hét és reméljük ha jól reagál a szervezetet akkor a baba is jön hamarosan. Majd ha már babás leszel akkor néha emelni kell az adagodat, ezért időnként vérvétel lesz még tsh-ra .
2012. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3,1 volt májusban. Kaptam L-Thyroxint, egy hónap alatt lement 1,2-re.
2012. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általáb 6 hét alatt javulás érhető el.
2012. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A többi eredményem:

T3 5,1

Thyroxin 13,93

LH 2,98

FSH 7,59

Prolactin 303

Oestradiol 136

Testosteron <0,69


Akkor valószínűleg ezért nem sikerül már közel 2 éve teherbeesnem..

Jövő héten megyünk a Kaáliba 1. konzultációra, úgyhogy a doki majd biztosan ír fel gyógyszert.

2012. okt. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!