Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, most...

Tegnapra nem vártam, most csináltam egy tesztet elvileg 25ös érzékenységű és ez jöttki? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 10. 06:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez egy gyonyoru pozitiv!!:) az en elso tesztem annyira halvany volt, hogy alig lehetett latni:) aztan 2 naponta megismeteltem, es erosodott a csik, vagyis termelodott a hcg tovabb, vagyis a baba fejlodott:)))

Sok boldogsagot kismami!

A dokihoz menessel meg varj ket hetet, akkor mar fog latni vmit:))

34 hetes kismama

2012. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen lett nemrég, másnap délután már sokkal erősebb lett.

Én 5 hetesen voltam ultrahangon, és 3 hét múlvára hívott vissza az orvos. Nagyon rossz, hogy ennyit kell várni.

Úgyhogy szerintem is csak a 6. héten menj orvoshoz, addigra már valószínű lesz szívhang, de ha mégsem, akkor 1 hét múlva visszahív.

Gratulálok!


5+6 km

2012. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, egyre többen erősítenek meg hogy ez pozití, és ezt jó hallani. Ez nagyon fura, és csodás érzés is, de még nem hiszem el. Bár beleéltem magam, de nem hiszem el, olyan bolond vagyok!


Kértem időpontot orvoshoz jövőhét csüt-re, lehet felesleges elmenni, de nem bírom sajna. Elkezdek gravidát és magne b6-ot szedni........



Úgy örülök, dde még csendes vagyok :)))))

2012. nov. 10. 10:37
 14/18 anonim ***** válasza:
az enyém is pont ilyen halvány volt a nemvárt napján, és most már ott szuszog a kiságyban :-)
2012. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív! Nekem is hasonló volt az első tesztem 1 éve lassan és most itt alszik a kezemben a 3 hónapos kislányom :! Gratulálok!
2012. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kihagytam egy mosolyjelet az egyik mondatom után :)! Utolsó voltam!
2012. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem ennél jóval halványabb volt a tesztem, a lányunk 13 hós. Szóval halkan gratulálok! :)
2012. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gutiné P Mária ***** válasza:
irigyellek, én is ilyet szeretnék! gratula,szép pozitív!
2012. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!