Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, most...

Tegnapra nem vártam, most csináltam egy tesztet elvileg 25ös érzékenységű és ez jöttki? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 10. 06:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Bárcsak ilyet látnék a jövőhéten! ;-)

Szerintem ez pozitív. Gratulálok!

2012. nov. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Halvány, de szerintem is pozitív. Úgyhogy halkan gratulálok :)

40+2hkm

2012. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?Ez annyira hidegzuhanyként ért.....ha ez igaz....gyaaaa.....
2012. nov. 10. 06:44
 4/18 A kérdező kommentje:
JÓ OKÉ!HA IGAZ MIT TEGYEK? ORVOSHOZ MIKOR MENJEK? ÉS SZEDJEK VMIT H MEG IS MARADJON EZ A BABÓ?
2012. nov. 10. 06:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha reggeli első vizelet? Kicsit halvány,,néhány nap múlva ismételd meg hogy biztos legyen.

Mi is nagyon szeretünk volna babát s az is ilyen halvány volt és negatív lett egy hét múlva :(

Drukkolok! És írd meg mi volt !!

2012. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2.-es vagyok.


Pár nap múlva még tesztelhetsz egyet, az már tuti erősebb lesz. Dokihoz ráérsz menni majd a 7-8. hét körül. Már elkezdhetsz terhesvitamint szedni, ha meg kicsit görcsölsz, akkor szedj magnéziumot.

2012. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szedj folsavat vagy elevitet vagy gravidát és talán még a femibiont is nagyon dicsérik majd írd meg ha tesztelsz hétfő felé már biztos erős pozitiv lesz gratulálok
2012. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De rég hallottam h gyaaa:-)))) Gratula, 7-8hetesen dokihoz, addig folsav és vmi terhesvitamin:-)
2012. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
úúúú, gratulálok. :) Ez szerintem is pozitív. Nekem is ilyen halovány volt az első, de utána megerősödött. :) Dokihoz én hétfőn megyek, a 7. hétben, nekem is azt mondták, előtte felesleges. Vitaminok, sok pihenés! Tiszta izgi!!! :)
2012. nov. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! azért halvány a teszted, mert néz utána, hogy mikor is volt pont ovud. aztán a beágyazódás kb 9 nap és miután a megtermékenyített petesejt berágja magát a méh falába ( Ettől van beágyazódási vérzés) utána kezd el termelődni a hcg, ami kétnaponta egyre több... Teljesen normális, hogy halvány ateszted, nekem anno még csak én láttam olyan volt mint ha ott se lett volna, de volt... Gratula neked! Szedjél folsavat és igyál sok folyadékot.
2012. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!