Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mikorra várjam a menzesze...

Most mikorra várjam a menzeszemet?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tablettát vettem be és először pár napig barnáztam, majd 2-3 napig volt vér, majd megint barnázás. Melyik a ciklusom 1. napja? Amikor elkezdtem barnázni vagy amikor először jelentkezett vér?
2009. aug. 13. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabi egy picit bekavar, de nekem is volt egyszer hasonló élményem:( én a barnázástól számoltam!
2009. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És rendben meg is jött a menzeszed?
2009. aug. 13. 09:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert ha a barnázástól számolnám akkor ma kéne megjönnie, de még nem jött. Csak enyhén fájdogál a derekam...
2009. aug. 13. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
A menszesz első napja az, amikor este hatig piros vérrel megjön.
2009. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismét első vagyok, nekem a barnázástól számolva pontosan megjött ( és nem este 6-ig mértem az időt:)bocsi de én ilyet még nem hallottam ). De tudok olyanról, hogy akinek kimaradt 1 ciklus, attól függ, hogy mikor vetted be a gyógyszert. Ha van miért akkor aggódod, akkor csinálj egy tesztet.
2009. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én orvostól tudom, hogy ők így számítjék a menszeszt: amelyik nap este hatig megjön piros vérrel, az az első nap. Barnázás nem számít, az több napig is eltarthat.
2009. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már csináltam 5 tesztet(legutóbb most kedden) és mind negatív lett. Akkor már nem lehet gond ugye?
2009. aug. 13. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam, ha az esemény utáni tabi bevétele után nem voltál olyan helyzetben, hogy terhes legyél akkor nincs miért aggódnod, ha igen az ugye más helyet.

Ha nem voltál, akkor nem lehetsz terhes, pont ezt a célt szolgálja az esemény utáni. Mivel ez a tabi egy picit bekavar, legyél türelmes, biztos nem lesz baj!!!!!!!

Ha nem nyugszol, meg akkor pedig irány a doki...

Azért legközelebb legyetek ügyesebbek, az ilyen hetek senkinek sem hiányoznak:) ! Majd írd, meg, hogy hogy alakult a dolog!!!! Ne aggódj !

2009. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:26 -os ! ha este 6 óra 10 perckor jön meg??????? az melyik nap? És az utolsó is az a nap amikor csak piros vérzésed?? Azért ez így nem állja meg a helyét, érzed te is....
2009. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Július 6-án történt a "baj", azóta meg 1000% hogy nem volt gond. Akkor nyugodt lehetek ugye?
2009. aug. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!