Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, mit tegyek? Úgy...

Szerintetek, mit tegyek? Úgy kétségbe vagyok esve, nem tudom mi legyen?!?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok már van két gyermekem,ráadásul még szoptatok,de nem is ez a lényeg,hanem hogy úgy néz ki itt a harmadik kicsi,mert már 8 napja nem jött meg.Nem tudom mit tegyek,mert a mai helyzetben,bőven elég az embernek két gyereket felnevelni.A kicsimről is most fog lejárni a GYED,ezután már GYES és nemtudom,hogy ha ezt a picurt megtartom,akkor ezek a dolgok hogy működnek?Ugyanúgy igényelhetek rá is majd Terhességi gyermekágyi segélyt,meg GYED-t?Kicsit szűkebbre kellene húzni,és ezért is van kétségem,mert akkor a már itt lévő két kicsitől venném elk!Mit tegyek?
2009. aug. 13. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj! Ha védekeztetek, akkor lehet, hogy nem azért késik.


Ha meg becsúszott, akkor nem tudom mit csinálj... ha még be tudjátok szorítani, és szeretnétek a picit, akkor ne aggódj az anyagiak miatt, nekem három testvérem volt, nem volt mindenünk meg, de nagyon boldog gyermekkorunk volt=)

2009. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerek után több támogatás jár, mint kettő után. Nálam nagyok a korkülönbségek, így azt nem tudom, hogy a tgyás, gyed, gyes hogy van.

4 gyerekes anyuka

2009. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek olcsóbb mint kettő.3 ra már annyi támogatás van,ingyenkaja a suliban,önkormányzati,állami támogatás,adókedvezmény...ha csak ennyi a gond,akkor ne félj,de mindenképp először meg kéne tudni,van-e okod aggódni,és ehhez kell egy teszt vagy egy doki.
2009. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat!Fogok tesztelni és ha a hétvégéig nem jön,ha poz,ha neg,megyek a dokimhoz!Azt hallottam hogy kapnak támogatást a 3 gyerekesek,de azt nemtudom mi a helyzet most a megszorítások miatt?!A második gyerekem most lesz két éves!
2009. aug. 13. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a harmadik gyermekemet várom, a kisfiam 4éves a kislányom 1,5éves és gyedet kapok rá.

Ha a legkisebb gyermekkel gyedet kapsz és a 3.-ik életévéig teherbe esel ugyan úgy a GYED jár, ez biztos!!!!Én is így voltam, vagyok!!!Én is megijedtem amikor megtudtam hogy a harmadik bébink jön, de úgy döntöttünk megtartjuk, pedig mi sem élünk fényes anyagi körülmények között!!!És tényleg úgy van, hogy harmadik gyerekre sokkal több támogatás jár, szóval szerintem fel a fejjel és sok szerencsét!!!!!!

Üdv.:8hetes anyuka:-)

2009. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem hogy persze a THGY is ugyan úgy jár a GYED előtt 6hónapig!!!!!!
2009. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8 hetes kismama,nagyon köszönöm a válaszod!!!!!!!!!!!!!Jó egészséget,kellemes babavárást és minden jót kívánok nektek!
2009. aug. 13. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak Gratulálok :) A THGY az valójában TGYÁS de ez csak apró kiigízítás,a lényeg a lényeg.
2009. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!