Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szempontjából...

Teherbeesés szempontjából magas a 383mlU/l-es prolaktin szint?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom neked át váltani, de nekem van egy értékem, ami 0,30-27,30 ig adja meg a jó értéket, de ng/ml- ben. Ha ez segít.:)
2012. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 212 mar jo volt de aztan 1000 lett szoval gyogyszert kaptam. Most 100 alatt van.
2012. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre csak keresik az okot, hogy miért váladékozik a mellem, és hogy miért hosszú a ciklusom (második felétől pecsételős), eddig a prolaktinra gyanakodtak. De ez nem egy kiugróan magas érték (sőt, ha jól számolom, benne van a normál tartományban), szóval most kicsit elkeseredtem :(
2012. nov. 7. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. A valadekozast a prolaktin okozhatja. Sztem kerj ra gyogyszert a legkisebb adagot. En 75 mg Norprolacbol szedek negyedet.

A pecseteles progeszteron gond. A prolaktin nirmalizalasaval lesz pe es talan ez is megoldodik.

Nekem is alacsony volt de nem pecseteltem inkabb barnaztam mensi elott.

Ne keseredj el van megoldas mindenre.

2012. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!