Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát,...

Nagyon szeretnénk babát, talán összejött?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már három és fél éve szeretnénk babát,de nem jön össze. Végigcsináltuk az összes vizsgálatokat kétszer is és minden rendben volt,az orvosok nem találják az okot. De most valami más. Nekem már 7-10nappal a következő vérzés előtt fájnal a melleim,ami már első gyeremekem megszületése óta tart. Ennek már tíz éve. És a hüvelyi váladékom is más mint szokott. Átlátszó színű,és nem kevés. Két napja késik a a menzeszem,nincs mellfeszülés,és ilyenkor már nem szokott váladék sem lenni. Nem merek teszet venni mert félek a csalódástól. Ja és a hőm 36,8 Szerintetek van rá esélyem,hogy végre sikerűlt?
2008. máj. 23. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mi,hanem a teszt fog pontos választ adni.
2008. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én azt tudom nagyon jól,de én arra is kiváncsi vagyok,hogy járt-e valaki így mint én,és pozitív lett-e a tesztje!
2008. máj. 23. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia elvileg a teszt már kifogja mutatni a terhességet szerintem csináld meg és ha negativ de nem jön meg hétfön csinálj még eggyet szoritok érted és ne idegeskedj vigyázz magadra 22 hetes kismama
2008. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyos vagy,délután veszek tesztet remélem,hogy összejött! Boldog babavárást!
2008. máj. 23. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem simán lehet baba. ne izgulj. de neked legalább már van egy gyereked . nekem még nincs sajna és én meg 18 honapja probálkozunk. kitarttás!
2008. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!