Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak ellenérvek. Reménykedhe...

Vannak ellenérvek. Reménykedhetek, hogy talán összejött?

Figyelt kérdés
Márc.23-án 2 napig volt meg a mensim. Előtte 18-ától barnáztam. 8-án és 9-én hasszúrkával pecsételő vérzésem volt (szerintem ekkor volt pé.)A két napos mensi óta minden éjjel fel kell kelnem pisilni, mert úgy érzem kidurran a hasam és többször volt hányingerem, de nem reggel, hanem napközben. Ui. a hőm 36.4
2008. ápr. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jo lenne de a hőddel nem vagyok kibékülve.
2008. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 36.4 kicsit alacsony , hogy babas legy.
2008. ápr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom amit a többiek! A hőd nagyon kevés! Szerintem ha babás lennél a hőd jóval magasabb lenne. Úgy tudom, - bár egyénenként változó - hogy legalább 37-ek kell lennie a hődnek, ha babát vársz! De ne add fel! Szorítok! Írj majd, hogy mi volt!
2008. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hőd kicsit alacsony, de attól függ hogy higanyossal v. digitálissal mérted. A dig. mindig alacsonyabbat mutat. Szerintem csinálj tesztet.
2008. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!