Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán most már összejött a...

Talán most már összejött a baba? A jelek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Először is,nagyon fáradékony vagyok pár napja. A mellbimbóm érzékeny (mensi előtt az egész mellem szokott fájni,most nem.)és ma tapasztaltam olyan apró kis "pöttyöket",pattanás féléket rajta(nem pontos a megfogalmazás). A hasam fájdogál,de nem úgy,ahogy szokott,inkább szurkál peteérés óta. Ha minden igaz 11-12én volt peteérésem. A 28.napon csináltam egy tesztet,negatív lett. Szerdán nem kellene megjönnie...Ja és van egy kis folyásom is!

Szerintetek...mi lehet velem...


2008. aug. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A tüneteid arra utalnak, hogy terhes vagy, de várdd meg a mensid, jha nem jön meg, akkor teszteljj!

Sok sikert!

2008. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,addig végülis sokat nem tehetsz..felesleges lenne egyből orvoshoz futni.
2008. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek a tüneteim, 10 napja késik, viszont a tesztek nekem is negatívak. Pár napot várj, és tesztelj újra! Bármi lehet
2008. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet baba. szerintem tesztelj mégegyszer!
2008. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon reménykedem... és majd írok,hogy mi volt. :-)
2008. aug. 26. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!