Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esetben kértetek...

Milyen esetben kértetek hormonvizsgálatot?

Figyelt kérdés

Vagy a doki küldött el Benneteket?

Van egy sanda gyanúm, miszerint hormonzavaros vagyok. Érzem, hogy túl sok bennem az ösztrogén hormon. Ez egyébként onnan is látszik, hogy nem vagyok terhes, de látszik a linea negram.

Nemsokára babát szeretnénk, és félek, hogy nem elég a progeszteron szintem. Mit gondoltok?

A dokim már így is bogarasnak néz, mit fog gondolni, ha kérem, hogy küldjön el hormonvizsgálatra.


2012. nov. 5. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor lesz értelme a vizsgálatnak, ha már ténylegesen dolgoztok a baba-projekten, és fél-egy év után sem jön össze. Éppen kérhetsz addig is vizsgálatot, de szerintem feleslegesen ne kezeltesd magad.
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik oldalról icséretes, hogy informálódni próbálsz, de a másik oldalról az orvos tudomány azért nem annyira egyszerű dolog, hogy az ember a neten olvasottak alapján diagnosztizálja saját magát. Tisztelet a kivételnek de az orvosok sem igazán szeretik azokat a betegeket akik komplett diagnózist állítanak fel minden féle alap nélkül.
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, van benne valami.

Ő is azt mondta, hogy 1 sikertelen év után fordulja hozzá.

Tudjátok, ez csak egy megérzés. Tényleg nem vagyok tisztában a dolgokkal.

Igazából csak egy vérvételt szeretnék csináltatni, amin látom a hormonszintemet. Gondolom ezért nem kell várnom egy évet, ugye?

2012. nov. 5. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
De hát mit fogsz csinálni az eredménnyel? Elkezdenél hormonokat szedni, anélkül, hogy tudnád, lehet-e babád anélkül? Egy felesleges kezelés többet árthat!
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kezeltetném magam, csak hogy tisztában legyek az eredménnyel. Nem tartok attól, hogy nem fog sikerülni a baba, csak egyszerű, puszta kíváncsiságból kérném a vérvételt. Mellesleg persze azért sem szomorkodnék, ha jó lenne a vérképem.
2012. nov. 5. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem! CT-t sem csináltatok, csak hogy megnyugodjak, hogy van agyam :)
2012. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
értelek kérdező. Nem értem a válaszolókat. Miért ne csináltathatnál hormonvizsgálatot? Ha előbb kiderül hogy baj van, előbb elkezdheted ennek a kezelését. Én simán megcsináltatnám.
2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a pattanások miatt kértem hormonvizsgálatot a nődokitól.Mivel tudta,hogy babát szeretnénk,jó ötletnek tartotta,hogy megnézzük a hormonokat.
2012. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!