Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki Clostit szed, akkor...

Ha valaki Clostit szed, akkor mennyiben változtatja meg a mensiét?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 3. adag clostit. A ciklus 3. napjától szedem 2*1-et.Az első két hónapban 5 napig tartó erős menstruációm volt. Most pedig a harmadik napon tartok és nagyon gyenge, ma már tuti,hohy el is fog múlni.Mitól van ez? Esetleg aki ilyet szed, az legyen szíves írja le a tapasztalatait ezzel kapcsolatban.Köszi:-)
2008. máj. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok vele. Nekem is erős a menstruációm, én is arra gondolok, hogy a Closti miatt. Én is kíváncsi lennék a válaszokra.

2008. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na szoval a closti mivel rendbe teszi a peteérés t ezért rendes menzit csinál. de olyan mellékhatása is van hogy megvékonyitsa a méhnyálkahártyát. ezért van hogy most neked kevesebb jön. és hanyadik napon jöt?
2008. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak üzenem, hogy nekem a 28. napon jött meg a mensim a clostival, előtte meg a 29. napon.Szóval, elég jól beállította. Viszont ha tényleg megvékonyítja a nyálkahártyát, akkor a baba nem nagyon tud majd megtapadni.Nem így van?:(
2008. máj. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!