Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáljam meg 1 hét múlva? Ha...

Próbáljam meg 1 hét múlva? Ha terhes lennék,5 hetesen ki kellene, hogy mutassa a teszt, igaz?

Figyelt kérdés

Április 15-én volt utoljára menzim. Átlagba 34-36 naposak a ciklusaim. Már késik 3 napja, 5 napja pedig feszít lent a hasam, sokat járok ki éjjel pisilni, a mellem nagyon érzékeny, fáj, hányingerem van, émelygek, de nem reggel, hanem délutánonként. Ma reggel a Clearblue tesztem negatív lett. Mostanában nagyon sokszor megtréfáltak a tünetek és félek egy újabb csalódástól...



2008. máj. 22. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már ki kellene,hogy mutassa a teszt,de persze előfordulhat,hogy alacsony a HCG szinted.És a menstruációd is kimaradt.Csinálj még egy tesztet pár nap múlva.Sok sikert!
2008. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerntem is ki kell,hogy mutassa,ha abból indulsz kihogy a jobb és érzékenyebb tesztek már e nem várt mensi napján biztos eredményt mutatnak...sok sikert
2008. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást. Már nagyon el vagyok keseredve :-(, régóta próbálkozunk, nehezen hinném el, hogy sikerült, de minden tünetem olyan... Félek az újabb negatív csalódástól.
2008. máj. 22. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
sajna ha ilyen későn szokott megjönni akkor nembisztos hogy van peteérésed. mert nekem is igy jött meg és nemvolt. de ne csüggedj lehet hogy most éépne volt és babás avgy.
2008. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ápriis 17-én volt utoljára mensim és már a nem várt mensi előtt egy nappal kimutatta a Clearblue hogy babás vagyok! De mindenki más! Szorítok!!!

2008. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!