Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, a menzesz elmaratával...

Létezik, a menzesz elmaratával nem mutatja ki a tesz a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, a ciklus.hu által, de még mindig semmi. Már csináltam 25 napon, 30napon, és ma reggel, de negatív. Olyan érzés mintha meg akarna jönni, de valahogy semmi. Mondhatnám , hogy enyhe picike folyásom van már 4 napja. Néha sűrűbb és néha folyósabb álagú.
2008. máj. 22. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy alacson a Hcg szinted, várj még pár napot és tesztelj újra ha addigra sem jönne meg a mensid.
2008. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, ha kevés a HCG akkor miért produkálok tüneteket, vagy ez független a HCG szintől?
2008. máj. 22. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem mutatta ki aznap mire vartam a mensit.Aztan ugy gondoltam varok meg 1 kicsit.ami nagyon nehez volt es 1 hettel az elmaradt mensi utam mar napi 3 pozitiv tesztet produkaltam,reggel is es este is :o)

Sztm varj meg par napot!Tudom h irto nehez!

Sok sikert!

11 hetes pocaklakos kismami

2008. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen tesztet csináltál? Csak mert én anno Lillyt csináltam a mensi után egy nappal és nem mutatott semmit, a Clearblue meg már a mensi előtt egy nappal pozitív volt!!! Szorítok!!!!
2008. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos Clearblue tegnap, ma peddig HCG, de egyik sem mutatott semmit, a menzim peddig még mindig sehol.
2008. máj. 22. 20:16
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok! Ma kellett volna megjönnie, de még hála a jó istennek nem tette. Én is csináltam ma reggel egy Clearblue tesztet, és nagy sajnálatomra negatív lett :( Szúrós érzésem van, és egyfolytában nézem, hogy megjött-e? Viszont ma késő délután rámjött egy böfi sorozat, és egy kisebb szédülés. Lehet, hogy bebeszélem a tüneteket, vagy a kis HCG szint is produkálhat ilyet? Most én már várni fogok hétfőig. Drukkolok neked, és ha gondolod írjál privit.
2008. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!