Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség első 2hetében...

A terhesség első 2hetében milyen tünetek (gyakori és ritka) fordulhatnak elő?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 11:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Ez változó mindenkinél más van de a legelső tünetek általába a menstruáció elmaradása, cici fájás, viszketés, esetleg hányinger, alhasi fájdalom mindjárt megjön érzés, émelygés, de ha csak ezekből egy tünet van az nem jelenti azt hogy nem vagy terhes, elég egy tünet is
2008. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A terhességet mindig az utolsó mensi első napjától számitjuk. Amikor kimarad a mensi akkor már négy hetes a kismama. Melyik 2 hétre gondolsz? A beágyazodás időszakában kb. 3. héten érezni lehet egy kis hasszurkálást. Vannak akiknek gyakori vizelési ingerük van. A tényleges rosszullét /hányinger, szédülés/ kb. a 6. hét után jelentkezik. Persze vannak kivételek.
2008. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a legelső 2hétre,mondjuk amikor pontosan tudom,hogy a közösüléstől eltelt idő 14 nap.(bocsi,máshogy nem tudtam leírni :))
2008. máj. 22. 12:00
 4/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem sokszor kellett menni pisilni éjszaka is.Olyan mint amikor az ember felvan fázva feszít de nem csíp nem fáj.Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon feszült a mellem, azt hittem leszakad. Sokszor jártam pisilni és nagyon ingerült voltam a párommal.
2008. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!