Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájsebem volt már túl...

Méhszájsebem volt már túl vagyok a műtéten, most nagyobb az esélyem a teherbe esésre? 7 hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhszájseb mindenképpen hátrányosan befolyásolta a megtermékenyítést,tehát szerintem jóval nagyonn eséllyel indulsz.

Mikor volt a műtéted?

2008. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,két hete volt a műtét a doki azt monda hogy a méhszájseb nem akadálya a teherbeesésnek és most attól tartok hogy továbbra sem fog összejönni:(
2008. máj. 22. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg,mert esetleg az idegesség miatt sem fog sikerülni a baba.

Ha azt mondta így van,akkor bizti igaza van,de előbb utóbb sikerülni fog hidd el,én nagyon szorítok nektek,SOK SIKERT!!!

2008. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki hogy méhszájsebed van???????? van annak tünete?
2008. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van méhszájsebem és most 7 hetes terhes vagyok :)

A dokim annak idején azt mondta, hogy se a teherbeesést, se a terhesség lefolyását nem befolyásolja, csak jobban kell rá figyelni, mert hajlamosít a méhnyakrákra. Ezért én fél évente jártam rákszűrésre, de ennyi.

Egyébként nekünk is 8 hónap kellett, hogy összejöjjön, nem szabad feladni a reményt!

Sok sikert!

2008. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a szoritást,rákszűrésen derült ki.
2008. máj. 22. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy műtőttek? Hányas lett az eredményed? Nekem is van sajnos, és nekem sem jött még eddig össze a baba. P3 gyuladásos, tegnap volt az utolsó Betadin kúp (14nap)kúra, 9 hónapja probálkozunk.
2008. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem p2 lett az eredmény ,nem hosszú műtét kb.tiz perces fagyasztás és nem fájdalmas .
2008. máj. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!