Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt, Utrogestan! Aki...

Clostilbegyt, Utrogestan! Aki használta mennyi időn belül lett babást? Kinek írják fel ezeket?

Figyelt kérdés

2 éve 7 hónapja próbálkoztunk a párommal mikor végre júliusban összejött!

De 7 hetesen missed ab lett a vége szívleállás miatt!

Most mindent megteszünk az új babáért!



#Utrogestan #Costilbegyt!
2012. okt. 29. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom ami Veletek történt.

Én clostyt szedtem 2 hónapig a legkisebb adagban. A kúra utáni első hónapban terhes lettem. Akkor már 15 hónapja vártunk a mi kis csodánkra.

2012. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt nekem nem használt. Azzal sem lett peteérésem, egyszer szedtem 6 hónapig, egyszer padig 3 hónapig. Nekem végül hormoninjekció és inszemináció kellett. Ahova én jártam ott automatikusan kellett szedni az inszemináció után, tehát a ciklus közepétől. Utána én véreztem is ezért emeltek az adagomon.
2012. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap teszteltem pozitívat az első Clostilbegytes hónap után.
2012. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első closty + utrogestan hónapban sikerült.

Aztán a 12 hétig az utrogestan 2*2 ill barnázáskor 3*2.

2012. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tikucné válasza:

szia; én 2 adag costilbegytet szedtem el ; nem volt érett pete és ìgy rendszeres vérzés sem ;


4 nappal ezelőtt pozitìv lett a teszt! :)

hétfőn doki :)


mellé csak magnéziumot ; c vitamint ettem!

2014. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!