Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt. Mit tegyek?

Clostilbegyt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy doki kiirta a gyógyszert,mensi után 5.napon 5napig kellene szednem 1szemet,viszont a párom külföldön dolgozik,nem lesz itthon ovu-kor :( Doki azt mondta,ha nem sikerül a baba,köv. ciklusban 2*1-et szedjek,de igy nem is tudhatom,sikerülne-e a baba?Most mit tegyek?szedjem most is aktus nélkül,és szedjem köv. alkalommal is?Viszont csak 5szem marad akkorra,1*1 elég lesz 5napig szintén?Növelem ezzel az esélyét,hogy teherbe essek decemberben ha igy szedem?Lehet buta kérdés...és akkor elmegyek majd dokihoz,de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra
2012. okt. 28. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd, ha nem lesz itthon a párod, fölösleges. Kezd a következő hónapban. Egyébként a Clostilbegyt nagyon jó, én ma teszteltem pozitívat, első kúra után sikerült.
2012. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se szedd, ha nincs itthon a párod. Majd a következő hónapban kezd el.

Azt megkérdezhetem, hogy ha van ovulációd, akkor miért kell szedni? Vagy úgy gondoltad, hogy a gyógyszerrel kiváltott ovud lesz akkor amikor a párod nincs itthon?

Egyébként nekem pl. semmit nem ért ez a gyógyszer, de sok sikert.

2012. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszertelen a ciklusom,sokszor vizsgáltak már,hormonjaim rendben vannak,stb.És érdekelne,hogy ki milyen adagban szedi a gyógyszert,és vane annak értelme hogy első ciklusban is 5napig 1 szemet és második ciklusban 5napig 1 szemet,segitheti az a teherbeesést.,,nagyobb hatása,, lehete igy,mint akkor ha csak következő ciklusban szedem ? :/
2012. okt. 28. 15:04
 4/6 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem,hogy ha most nem,csak következő alkalommal szedem,mikor itthon lesz a párom,és mégsem sikerül,másodszor is szednem kell ugyanugy,viszont akkor sem lesz itthon.Akkor is mindhiába szedném.ááá kétségbe vagyok esve :))
2012. okt. 28. 15:07
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nálam az a helyzet hogy ugyan ugy 5 napig kell 1 szemet szednem. Nekem is rendszertelen a mensim, júniusban volt egy vetélésem és sajnos utánna felborúlt a hormonom. Babát szeretnénk mi is. Én még ebben nem vagyok annyira tapasztalt sajnos, de szerintem ne szedd ha a párod nincs itthon. Olvass a googl-en utánna ott találsz rá választ én is azt csináltam. Növelni lehet hogy növelnéd az esélyeiteket.
2012. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem elsz itthon a párod ne szedd. A closty egy lég kemény gyógyszer feleslegesen nem szabad szedni. Mondjuk azt kétlem, hogyha rendszertelenek a cilusaid akkor a hormonok rendben vannak. Megírod a 3. és 21. napi vv eredményét.
2012. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!