Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a clostilbegyt...

Létezik, hogy a clostilbegyt előrébb hozta sokkal az amúgy be nem állt mensimet?

Figyelt kérdés
Szerdán hagytam abba a szedését. Nekem azt mondta a dokim, hogy mensi 2. napjától 5 napon keresztül 2 szem. Most tartok a 9. napon, és nyákom is van, meg feszítő érztés ott alul. Meg görcsölgetek is néha. Ez lehet annak a jele , hogy most van ovum??? Vagy még korai lenne. Szerán kell visszamennem kontrollra a 12. napon, hogy megvizsgálja lett-e peteérésem...
2012. okt. 28. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tuti peteérés...vagy lesz vagy most van...nekem nem jött meg előbb a menzim...sőt meg sem jött...csak norcoluttal:(..de előtte is csak azzal jött meg
2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*amikor én is clostit szedtem
2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valszeg több tüsző érik egyszerre és ezért feszít a hasad. Mi az, hoyg nem beállt a mensid?
2012. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs pontos ciklusom midig 32-37 nap között jött meg régen. Én már ennek is nagyon örültem. De most múlt hónapban csak 3 nap barnázás volt, következő hónapban 19. napra jött meg, megvolt egy hétig rendesen. Most megin vagy egy hétig barnázgattam mire egy oicit jobban megjött, másnap kedtem el szedni....
2012. okt. 29. 06:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát erre nem kéne clostyt szedni. A hormonjaid kéne megnézni és azt rendbe rakni.
2012. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
PCO-s vagyok..
2012. okt. 29. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem azért irták fel mert nincs peteérésem és babát szeretnénk..Én a 3 ik naptól szedtem 5 napon át 2*1 et. A 11.ik napon mentem uhra, 15 cmes tüszőt látott, aztmondta a 14.ik napon próbálkozzunk..REmélem ez segített valamit.(a 10.ik naptól nekem is szúrkált és feszített a hasam jobb oldalt, most is .ott sikerült a tüszőt produkálni..)
2012. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És a 3as kezelést mióta csinálod, hogy még mindig nem állt be a ciklusod?
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi az , hogy 3as kezelés? Nem értem a kérdésed? Nekem ez az első clostis hónapom.
2012. okt. 30. 08:18
 10/14 anonim ***** válasza:
AZ nagy baj, ha nem tudod. AKkor mielőbb keress egy specilaista endokrinológust. A pcos-nek a closty nem gyógyszerre. A pcos egy anyagcsere betegség. Inzulinrezisztencia okozza. 3as kezeléssel kezelhető- Ami ir diétából+metformintartalmú gyógyszerből és sportból áll.
2012. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!