Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 17.18. nap tájékától enyhén...

A 17.18. nap tájékától enyhén görcsölgettem, most járok a 25. napon és ma már olyan mindjárt meg jön érzésem van. Néha bele-bele szúró érézst érzek lentről. Baba vagy sajna lehet, hogy inkább mesi lesz belőle?

Figyelt kérdés
PÉ tuti volt mert voltam uh-n és clostit is szedettem. És ami még furcsa hogy kb 2 napja folyásom is megjelent.
2008. máj. 21. 19:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem holnap ne kellene megjönnie, és én is érzem ezt a szúrást, ami néha belenyilal, és olyan érzésem van, hogy na most fog megjönni. Decemberben volt egy vetélésem, és február óta próbálkozunk. Még nem szedek semmit. Tegnap csináltam egy tesztet (Qupido), és nem mutatott semmit. Reggel is csinálok még egyet, mert nem bírok magammal. Remélem, hogy + !!! Nektek is drukkolok!
2008. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!