Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 17.18. nap tájékától enyhén...

A 17.18. nap tájékától enyhén görcsölgettem, most járok a 25. napon és ma már olyan mindjárt meg jön érzésem van. Néha bele-bele szúró érézst érzek lentről. Baba vagy sajna lehet, hogy inkább mesi lesz belőle?

Figyelt kérdés
PÉ tuti volt mert voltam uh-n és clostit is szedettem. És ami még furcsa hogy kb 2 napja folyásom is megjelent.
2008. máj. 21. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia.teljesen mintha az én esetemet írtad volna le!én szombatra nem várom.pár napja folyásom van+most görcsölgetek!nagyon reménykedem!!!kaptál tüszőrepesztő szurit?
2008. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kaptam. Ez még csak az első clostis hónapom volt. Szerinted mikor lehet már tesztelni? Nagyon félek a csalódástól!!!
2008. máj. 21. 20:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és megpróbálom nem bele élni magam, csak hát a görcsölgetések mindig vissza terelik a figyelmemet:-(((
2008. máj. 21. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is első adag,de én kaptam szurit!ha lehetne már ma tesztelnék!!!alig bírok magammal!!mindenki mást ír,ugyhogy még nem tudom mikor tesztelek!!!egy tüsződ érett?te kb.mikor tesztelsz?
2008. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 tüszőt látott adoki és azt mondta, hogy nagyon szép és minden méret ideális a babához. A jónapokon együtt voltunk a párommal.
2008. máj. 21. 20:13
 6/11 A kérdező kommentje:
A tesztettel eszem szerint várnék jövő hétig a szívem szerint péntek szombaton tesztelnék. Nwem tudom mit csináljak.
2008. máj. 21. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
hallgass a szivedre....sok szerencsét
2008. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:-))))
2008. máj. 21. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék. Én is a 25. napon vagyok és ugyanazt érzem mint Te. Én az elmult hónapokban teszteltem mensi előtt, persze negatívat, úgyhogy most kivárom a szombatot, legkésőbb akkor kéne nem megjönnie. A tünetek alapján amugy lehet mensi elője is, de máshol is olvastam, hogy olyan nehéz megkülönböztetni, mert a kismamák még hetekig érzik a mindjárt megjön érzést. Nagyon drukkolok Nektek!!!
2008. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok nektek, hogy mindannyiunknak végre + legyen az a fránya teszt;-))))
2008. máj. 21. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!