Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Choragon 5000 után mikor...

Choragon 5000 után mikor érdemes valójában tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi, hogy kinek mi lett az eredmény a choragon injekció után.Mert nekem is ezt kellett most szednem és nem tudom mikor érdemes valójában tesztelni.Az orvosom azt mondta, hogy menjek vissza egy hét mulva ha két csik jön ki,de akkor is ha megjön.nem tudom mit csináljak,mert olvastam,hogy egy hét alatt még nem ürül ki a hcg a choragon után.
2012. okt. 27. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Állítólag legalább 2 hetet kell várni utána, de én nem bírtam ki és 10 nap után teszteltem, pozitív lett. Hogy a babától vagy az injekciótól, az nem derült ki, mert valóban baba is volt. ( Lassan 3 éves a kislányom:)))
2012. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!