Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valojaban jok az Yves Rocher...

Valojaban jok az Yves Rocher termekek? Erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem aránytalanul drága. Úgy értem tényleg jó, minőségi stb.. de azért ennyi pénzt nem ér meg.
2009. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nagyon olcsó!

pl az az orgona illatú parfüm nagyon jó, sokáig megmarad,és olcsó! én szeretem őket!

2009. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régota csak abbol rendelek.

Szempillaspiràl,és szemhéjfesték nem a legjobb.

Viszont a testàpolok,parfümök,krémek hihetetlen finom illlatuak,és szerintem megéri az àràt.

2009. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az arcradírom, tüsfürdőm, arctonikom, és artejem is ilyen és eszméletlen jó, az igaz h a spirál nem. Szeritntem érdemes megvenni annakellenére, h valóban nema legolcsóbb de ha már adsz a bőrödre úgy gondolom, hogy add meg a módját!
2009. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én csak az alapozójukból próbáltam egy termékmintát, de az nagyon nem jött be...

viszont az új virágos-gyümölcsös parfüm nagyon jó ;)

2010. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
én is nagyon szeretem igaz nem a legolcsóbbak de nem is olyan drágák én nagyon szeretem a száraz hajra való krémet meg a lakkokat meg a parfümöknek deóknak és tusfüdőknek eszméletlen jó illatuk van
2010. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én most vettem egy szempillaspirálf 20 €-ért (átszámítva majdnem 6.000 Ft). Azt mondta az eladó, hogy megemeli a szempillákat, nyitott tekintetet csinál, valamint hogy szépen egyesével kifésüli a szempillákat. A boltban nem lehetett megvenni, de mondták, hogy csak természetes anyagokt tartalmaz, stbstb., na hát gondoltam egye fene, megveszem. Itthon kipróbáltam. Egyszerűen SZÖRNYŰ!!!! Alig fedi le a pillákat, kb. 20 perc, mire megszárad, összetapadnak tőle a pillák, és mióta ezt használtam (kb. 3 hétig használtam, nem volt időm másikat venni) elkezdtek kihullani a szempilláim. Nagyon nem vagyok megelégedve vele, szörnyű drága volt, és maga a spirál is szörnyű. Szerintem többé nem vásárolok ott....
2013. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsánat, azt akartam írni, hogy a boltban nem lehetett kipróbálni :-)
2013. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én online rendeltem Yves Rocher alapozót,korrektort és púdert.Nagyon meg vagyok vele elégedve! Az ár miatt,meg ne aggódj,mivel szinte mindig van kedvezmény. Úgy már nagyon megéri szerintem.
2013. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Rengeteg terméket használtam/használok ettől a márkától.

Természetes anyagokkal dolgoznak és nem csak ámítás, tényleg hasznosak és jók a termékek.

Szerintem teljes mértékben megéri, igaz, nem a legolcsóbb, de mondjuk egy tusfürdőjük ugyanúgy 6-700 forint mint bármelyik másik márkáé.

Szempillaspiráltól kezdve samponig szinte mindenem onnan van, és szinte sosem csalódok benne.

Nyilván volt olyan termék, ami nem vált be, de ez is egyénfüggő.


Szerintem megéri bárkinek kipróbálni :)

2019. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!