Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpon leesett a hőm 37-ről...

9. dpon leesett a hőm 37-ről 36,8ra?

Figyelt kérdés

7.dpo-n 36.8 volt majd 8. dpo-n 37,0 majd ma a 9.dpo-ra 36.8 ra esett

nem volt meg a pém?(már a pé-nek is örülnék)


2012. okt. 27. 08:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát vszínűleg le. Sajnos a petesejt igen kevés ideig életképes (12-24 óra). A spermium kitartóbb.

Ha már felment a hő, akkor jó eséllyel késő.

2012. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
pedig itt is olvastam egy par embernel hogy pl valakinek mikor leesett akkor csak szivargott belole a folyadek azert esett le(volt huvelyi uh-n!masnap mikor felment a hoje akkor voltak egyutt.majd viszament uhra es akkor mar nem latta az orvos a tuszot!es sikerult neki!legalabb kiprobaltam ezt a variaciot is
2012. okt. 27. 17:43
 13/21 A kérdező kommentje:
ma visszament a hom 37,1 re!tegnapi 36,8 rol
2012. okt. 28. 09:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Most ez a hónap közepétől van beírkálva? mert így semmit nem ér, ha elötte nem jelöltél be hőt.
2012. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

hónap közepétől???

akkor kezdtem el mérni amikor megjött...előtte minek?

mensi 2. napjától mondta nekem a dokim...meg orvos is ajánlotta hogy ha felmegy a hő akkor kell...

anyumnak is ezt mondták régen az orvosok ...és vagyunk 2en testvérek..meg lennénk már többen is... csak anyum nem akarta régen....

2012. okt. 28. 15:00
 16/21 A kérdező kommentje:

amugy meg szerintem változó....van akinek akkor sikerült amikor felment a hője...van akinek akkor mikor lent volt...nem egyforma mindenkinél....

volt aki sokáig úgy próbálkozott hogy amikor lement a hője...és mégse sikerült...majd miután akkor mikor felment egyből sikerült neki...senkinek a szervezete nem egyforma...de olyan is van hogy amíg fáj a has addig reped a tüsző..mert mikor már nem fáj akkor már kiszabadult...mert feszíti és azért fáj ovukor

de nekem úgy nem sikerült hogy leeséskor...úgyse hogy 2 naponta...most így próbáltam

2012. okt. 28. 15:04
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, a legjobb védekezés a rágörcsölés, ha iszonyatosan rágörcsölsz nem fog jönni, én mikor feladtam hogy nekem sisem lesz gyerekem, abban a hónapban megfogant, sajnos 11 hetesen elment. Fél éve megint görcsölök a most legyünk együtt de ezt is feladtam, nem hiszem már hogy nekem megadatik az életben még egy baba, de majd a sors eldönti hogy mikor jön, ha jön
2012. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
sajnálom!!! :-( de olyan nehez nem ragorcsolni.....ha probálja is az ember terelni a gondolatait akkor szokot vagy egy kismamás film...vagy az utcán kismama stb....:-S
2012. okt. 29. 18:07
 19/21 A kérdező kommentje:

olyan nincs hogy nem lesz!!!ilyet nem szabad mondani!!!!!lesz.es akkor te leszel a legboldogabb ember az egesz foldon!!!

de meg ez is.milyen mar ha ragorcsolok nem jon??akkor kellene jonnie a kicsinek:-) mert azert akar egy nő mert felnott.van mibol felnevelni...a tudatlan kamaszok meg nem gorcsolnek ra nekik meg csak ugy konnyen jon...pedig a babanak nem oda kene szuletni ahol nem akarjak csak felelotlenul kef...k!!!nekunk kell akik szeretnek imadnank es barmit megtennenk ertuk!!!!

2012. okt. 29. 18:12
 20/21 anonim ***** válasza:
ÉN 20 éves vagyok, idén érettségizem és párommal már baba projekten vagyunk. 11 hetesen elvetéltem, de egy percig sem merült fel az a kérdés hogy nem tartjuk meg, mert mindene meglenne, párom dolgozik. Együtt élünk már. ÉN mikor feladtam hogyn me lesz sosem babám akkor jött össze.
2012. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!