Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után egy hónappal...

Szülés után egy hónappal védekezés nélkül lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm szülés után 4 vagy 5 hetesen lefeküdt a férjével.óvszerrel kezdték az elején, de úgy kellemetlen volt a nőnek, így levették, és a végén húztak csak fel.most fél,hogy teherbe esett.nem szoptat.érdekel ez a kérdés, mert én is egy hónapja szültem, szintén nem szoptatok,és még nincs vérzésem.én nem feküdtem le a párommal,és a kontrollig nem is fogok, csak kíváncsi vagyok,hogy ilyenkor mi a helyzet?
2012. okt. 26. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
11:11-es vagyok. Nem igazán fogtam fel először. Előtte évekig csak próbálkozunk, jártuk az orvost, a másodig beültetés volt sikeres. Tulajdonképpen még azt sem fogtam fel, hogy végre van egy gyerekem. Az még hogy nemsokára még egy lesz! De persze örültem, igazán nem voltam abba a helyzetben, hogy azon gondolkodjak, miért nem kicsit később jön a baba. Bár nehéz volt az elején, de nem kellett végigcsinálni újra, vagy azon agyalni, hogy talán sosem lesz testvére (3 tesóm van szóval fontos volt ez a szempont is)
2012. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!