Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kaáli intézet tényleg nem...

A Kaáli intézet tényleg nem OEP támogatott?

Figyelt kérdés
Ma érdeklődtem náluk, mert sajnos lombikra kell mennünk... és akkor mondták, hogy mindenért fizetni kell, mert nem Oep támogatottak. Ez igaz? És akkor a lombikért is fizetnünk kell? Ráadásul konzultációra is leghamarabb áprilisra tudnak időpontot adni... Keresnem kellene egy másik intézményt egyből?
2012. okt. 24. 15:12
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Érdekes...

én most kezdtem neki az 5-ik lombiknak, és mindegyiket támogatja a TB.

Az előzetes vizsgálatokért kell náluk fizetni, az első konzultációt, és ha két kezelés között megbeszélés van a dokival. De elfogadnak máshonnan hozott leleteket is, tehát ha ráérsz kivárni míg ezek tb alapon elkészülnek, akkor ezt meg lehet úszni. A gyógyszereket mindenhol ki kell fizetni.

Talán tudnak valamilyen változásról, amit még nem jelentett be Viktor??? Az nagyon szomorú lenne, mert egy lombik kezelés átlagembernek kifizethetetlen, vagy nagyon hosszú időre eladósodna a pár. :-(

Megkérdezhetem, miért kell lombikra mennetek?

2012. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A férjemnek asthenozoospermiája van, amire szedte három hónapig a Fer 14 - et, és használt is, de állítólag nem eleget. Én másfél évig jártam nődokihoz, közben felborult a ciklusom a clostilbegyt hatására, de szerinte ezzel nem kellett foglalkoznom. Most váltottam, és az új doki szerint a ciklusom miatt Pco - m van... pedig nincs más tünetem, se túlsúly, se semmi... és mort eért küldtek minket ...
2012. okt. 24. 17:35
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Ha a doki PCO-ra gyanakszik, akkor ki kéne vizsgálni. Nekem sem nagyon volt tipikus tünetem, mégis baj van z inzulinommal.

Endokrinológus, egy vérvétel az egész, és biztosra megmondják, hogy van-e gond, vagy nincs. Mindenképpen érdemes lenne még lombik előtt utána járni, mert ha tényleg van gondod ezzel, a lombik sikerességének az esélyét is csökkenti.

2012. okt. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!