Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keresem azt a válaszolót, aki...

Keresem azt a válaszolót, aki tavaly ősszel támogatott lélekben. Hol vagy?

Figyelt kérdés

Nagyon jót leveleztünk.

Mi már régóta próbálkoztunk és azt tanácsoltad, hogy tavaly november 17én nagyon erősen gondoljak rá, hogy sikerül, hogy ezt szeretném mindennél jobban.

Hol vagy?



2012. okt. 10. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki privát levelet, ha még aktív, akkor megkapja...
2012. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írnék én neki, csak nem emlékszem, hogy melyik kérdésre válaszoltunk mind a ketten.

Illetve a levelezéseim itt a gyk-n törlődtek, azt hiszem. Mert a legrégebbi levelem tavaly novemberi és ezt a dolgot még előtte beszéltük.

2012. okt. 10. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez alapján nagyon kevés esélyed lesz megtalálni. A témát próbáld meg előszedni, hogy egy kicist konkrétabban tudjál keresni. Ez így nagyon tág.
2012. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben a témakörben volt, azért írtam ki ide.

Ha ő olvassa, biztosan emlékezni fog.

2012. okt. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!