Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan számolják az 5 támogato...

Hogyan számolják az 5 támogatott lombikot? Beültetésenként vagy leszívásonként, vagy mindkettőt? A fagyasztott is számít?

Figyelt kérdés
Légyszi, aki lombikos az írjon!Én is az vagyok, de nekem nem mondták el, és mindig leszívás előtt ki kell tölteni egy papírt, hogy "nyilatkozom, hogy eddig ... db IVF-ET-ben vettem részt", de az IVF az testen kívüli megtermékenyítést jelent, ami ugye egyszer van a leszívás után, az ET meg beültetés, ami többször is lehet leszívás után, mert fagyasztottból is lehet. Emiatt nem tudom, mert nekem több volt a beültim, mint a testen kívüli megtermékenyítés/leszvás!
2010. ápr. 20. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Gondolom már tudod a választ, de azért válaszolok. A beültetést számolják!

Csak a punkció nem számít "alkalomnak", csak ha megtörtént a transzfer is!

2011. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!