Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan számitsam ki hogy...

Hogyan számitsam ki hogy mikor van peteérésem? Már teljesen bele vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Légyszi segisetek nekem, röviden leirom a történetem!

18 éves lány vagyok. Júniusban sajnos vetéltem 6 hetesen! Azóta felborult a ciklusom, 36 naposak a ciklusaim! Júliusban 16-23-ig tartott a mensim (vetélés után) augusztusban 31-szeptember 4-ig volt meg, aztán most októberben 11-16-ig tartott. 16-án voltam nőgyógyásznál és kiirta nekem a clostilbegyt tablettát 5 napig napi 1 szemet 17.-21. napig szedtem. De most nem tudom hogy kb mikor lesz majd peteérésem. :(( Minden nap csak számolgatok és probálom kitalálni hogy mégis mikor! Már ovu mikroszkópot is vettem! Nagyon rossz hogy ilyen nehezen esem teherbe, mert már nagyon szeretnénk a babát! Légyszi aki tud segitsen, nagyon megköszönném ha megosztanátok velem tapasztalataitokat és adnátok pár hasznos tanácsot mert már nem tudok hova fordúlni. Köszi előre is mindenkinek.


2012. okt. 23. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél vaterán ovulációs tesztet, az jobb, mint a mikroszkóp.

25-30 db kb 3000 ft körül van.

Van hozzá használati utasítás, aszerint csináld és értelmezd.

31 hetes kismama, aki ennek segítségével esett teherbe :)

Sok sikert!

2012. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Maybe baby készüléket, és naponta nézd meg a hormonszintedet vele, kimutatja a legvalószínűbb fogantatási napokat. Fogamzásgátláshoz is nagyon jó értelemszerűen. Kb. 12E Ft.
2012. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy vettél már. Mi a gondod vele?
2012. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vetélésed óta 3 peteérésed lehetett. Mégis mit értesz akkor azon, hogy ilyen nehezen esel teherbe? A normál teherbeesési idő kb. 1-2 év.

2-3 hónapon belül teherbe esni AZONNAL-nak számít.

2012. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat! Gratulálok a kismamának! Utolsó válaszoló: valószinű hogy NEM volt peteérésem ahogyan az orvosom mondta. annyi sikeres nő van aki egyik hónapról a másikra várandósak lesznek és tudod sajnos én nem ezek közé tartozom! vetélésem elött is nehezen sikerűlt a babó!:( nagyon rossz ez az érzés, nem kivánom senkinek sem! Tegnap óta feszitő érzést érzek a jobb petefészkemnél, beleszúr, és kicsit görcsől. Ez mitől lehet?
2012. okt. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!