Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2db hőgörbém alapján megvolt...

2db hőgörbém alapján megvolt a peteérésem szerintetek? Annyira máshogy néz ki a kettő.

Figyelt kérdés

ez a ciklus.hu. (szerintem itt semmi nem volt, olyan rosszul húzta be a vonalat is)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d084b12cd445cc4564d78bc2ecd53f2f_120915_121018_1350518400_.png


ez a fertilityfriend, itt talán látható egy késő peteérés, mondjuk akkor is voltak tüneteim

<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c12/">My Ovulation Chart</a>


a ciklusom amúgy mostanság 28 nap körüliek.



2012. okt. 18. 06:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a második esélyesebb..
2012. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én mind a kettőn látom a görbén, a másodikai napon mindkettőn, a ciklus 18. napján.


Bár az elsőnél furcsa, hogy a méhnyakváladék később változott.


A méhszájat szoktad nézni?

2012. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nem szoktam nézni a méhszájamat. A 18. napomon?ű Hát, nem is tudom, hisz után nem megy fel a hőm, csak később. Amikorra fertility behúzta, onnantól volt kb. 5 napig menszi szerű fájdalmam, ezért gondolom, hogy késő ovum volt, azaz a 26. napomon.

Én már semmit nem tudok,

2012. okt. 18. 07:37
 4/19 anonim ***** válasza:

A méhszájat azért jó vizsgálni, mert a termékeny időszakra megnyílik.


Ovuláció előtt leesik a hőmérséklet, és utána kezd emelkedni.


Viszont most nézem rajta a dátumokat, mind a két link ugyanazt a hónapot mutatja?


Akkor pontosítok:


Az első linken 2-án volt peteérés, a második első grafikonján szintén akkor, a második grafikonon pedig a 12. napon szerintem, ott látszik a legjobban az előtte-utána nap.


Bocs, hogy bekavarodtam, én még anno papíron vezettem.


Amit még tudok ajánlani, az a méhnyakváladék, és méhszájvizsgálat mellett a nyál vizsgálata mikroszkóppal. Így összességében elég pontos képet ad.


Mióta próbálkoztok? Párodat vizsgálták már? Nálunk kiderült, hogy vele volt a gond.

2012. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja, és elég laposnak tűnik a görbéd... ugye nem hónaljban méred?
2012. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem, nem szájban mérem. És igen, lapos, ez nekem is feltűnt. Ez mitől lehet?
2012. okt. 18. 07:56
 7/19 A kérdező kommentje:
mindkettő ugyanazt a ciklust jelöli. igen.
2012. okt. 18. 07:57
 8/19 A kérdező kommentje:
nos, férjemmel már van egy másfél évesünk, most szeretnék kistesót. Pm beteg vagyok emelett
2012. okt. 18. 08:00
 9/19 A kérdező kommentje:
emellett, bocsi, elírta.
2012. okt. 18. 08:00
 10/19 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:


1. Hónaljban van mérve. Ezért kérdeztem rá...

2. Nem alszol rendszeresen 6 óránál többet. Ez a minimum a jó görbéhez.

3. Nem azonnal, ébredés után méred. Még WC-re se szabad előtte kimenni.


Viszont nem tudok rájönni, mi alapján húzza be a fertility a vonalat... mintha az esést nem venné figyelembe, csak a hőmérséklet emelkedést.


Én azt mondom, ne foglalkozz a behúzott vonallal. Vagy papíron vezesd, vagy nyomtasd ki a gépit, és mutasd meg a dokidnak. Ugyanis ha bármi befolyásolhatja a görbédet, és emiatt többször van emelkedés, ő figyelembe tudja venni, míg a program csak a bevitt adatokból dolgozik.

2012. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!