Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2db hőgörbém alapján megvolt...

2db hőgörbém alapján megvolt a peteérésem szerintetek? Annyira máshogy néz ki a kettő.

Figyelt kérdés

ez a ciklus.hu. (szerintem itt semmi nem volt, olyan rosszul húzta be a vonalat is)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d084b12cd445cc4564d78bc2ecd53f2f_120915_121018_1350518400_.png


ez a fertilityfriend, itt talán látható egy késő peteérés, mondjuk akkor is voltak tüneteim

<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c12/">My Ovulation Chart</a>


a ciklusom amúgy mostanság 28 nap körüliek.



2012. okt. 18. 06:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy problémák? Akkor pláne doki!


Ezt a program nem tudja bekalkulálni!

2012. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

aranyos, vagy, :)

pajzsmirigyem kezelve van. :) de amúgy is megyek dokihoz, hátha csúszik az érték.


tény, hogy időnként nincs meg a 6 óra, csak az 5. előtte nem megyek ki sehová, azonnal ébredéskor mérem fixen hajnali 6 előtt picivel.

2012. okt. 18. 08:10
 13/19 A kérdező kommentje:
Lapos görbével nem lehet baba, igaz? belekalkuláltuk a férjemmel, hogy most nem lesz könnyű teherbeesnem :(
2012. okt. 18. 08:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Baba attól lehet, mert helyenként lapos... ez annyit jelent, hogy mivel nem alszol eleget, így nem valós a görbéd.


Akkor viszont tényleg inkább méhnyakváladék + méhszáj, illetve mikroszkópos nyálvizsgálat.


[link]

2012. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy 2-án volt egy hőmérséklet emelkedése, de utána nem ment a cover line fölé tartósan a hő, így szerintem nem azt a napot kell ovunak számolni, hanem a 10-ét, ahogy a ferti is behúzta. Nekem sincs konkrét hőesésem ovukor, de utána felmegy a hőm rendesen.

[link]

2012. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

PG53 van nekem. Hát, pont ma reggel néztem, de semmit nem mutat. Az a helyzet, hogy ez már 2 éves és már többször le volt ejtve, meg kiesett belőle az üveg. De nem tört el, most egyben van. Szóval nem mutatott nekem páfrányokat sem a másikat. Pedig reggel néztem. Lehet sok nyálat teszek rá.

mindig olyan lassan szárad.

2012. okt. 18. 08:22
 17/19 A kérdező kommentje:

utolsó, szép a görbéd, na, én is ilyen emelkedésre vágyom.


még a PG53-ra visszatérve, hogy azért néztem ma, mert tudom, hogy jóstesztként is megállja néha a helyét.

2012. okt. 18. 08:23
 18/19 anonim ***** válasza:
ha 28 napos a ciklusod akkor már miért nem tesztelsz a 30 valahanyadik napodon??? nem értem, már meg kellett volna jönnie és nem csinálsz tesztet??? én is két görbét vezetek és totál mást mutat, az ovutesztem viszont hihetőbb meg a tojásfehréje álagú váladék...
2012. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azért nem csinálok tesztet, mert a fertility szerint késő ovum volt, és ez kitolhatja ugye a ciklust. így még korai lenne a teszt. (szerintem)
2012. okt. 18. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!