Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak terhességi...

Miért vannak terhességi tüneteim ha a teszt negativ?

Figyelt kérdés

már egy hete nem jött meg (persze nem is várom), a melleim szombat óta nagyon furán viselkednek, este mikor fekszek le mintha szakadnának le, napközben pedig iszonyatosan fiszketnek a bimbóim. Hasam nagyon görcsölget, es óránként járok pisilini (azelőtt volt, hogy 4-5 óránként jártam, vagy egy fél nap egyszer).

Teszt negativ, pénteken készülök menni dokihoz.

Szerintetek miért vannak ezek a tünetek?


2012. okt. 23. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak nem teszteltem, mert mindig védekeztünk, szóval nem eshettem teherbe.

Múlt hét hétfőn kellett volna megjönnie, ma még semmi.

De ma már azon gondolkodtam, hogy valahogy becsúszhatott esetleg valami... bár hasszurkálásom és mellfeszülésen, mellfájdalmon kívül nincs más bajom. Nem szédülök, nincs hányingerem. De nem jön meg. Amúgy óvszerrel védekeztünk eddig. Nem tudom, hogy mi lehet. De lehet, hogy tesztelnem kéne, de nem értem, hogy mitől lehetnék terhes.

Bocsi, hogy ide írtam ezt, szval én is hasonló helyzetben vagyok, de ötletem sincs.

2012. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező totál együtt érzek Velem is hasonló a helyzet, csk nekem egy kicsivel több int egy hete késik. Pénteken még az orvosomat nem értem el holnap próbálkozok megint. Nekem is van hányingerem mellfeszülés de én nem görcsölök.

Nem értem. Már én nem reménykedek abban, hogy baba van mert úgy vagyok vele, hogy a 3 tesztnek az egyiknek pozitívnak kellene lennie. De akkor miért nem jön meg. Kíváncsi vagyok, hogy neked az orvosod mit fog mondani. Lehet fiatal még a terhességed.

2012. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

en is nagyon kivancsi vagyok, hogy mit fog mondani. Tudom, hogy nem szabadna idegeskedni, de lassan pengeélen táncolnak az idegeim. Belenyugodnék ha megjönne, de csak ez a hasgörcs és mellfeszülés. Megirod, hogy mit mondott a dokid?

én 26 leszek

2012. okt. 23. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Megírom, de majd csak hétfőn tudok nőgyógyászhoz menni. Előbb nem rendel, de még nem tudtam felhívni, mivel a hosszú hétvége miatt nem volt elérhető. De megírom, viszont Te is megírnád? Amúgy reggel veszek egy tesztet. Még ha délelőtt is csinálom meg akkor is látszania kell rendesen a második csíknak ha babóka van, mivel akkorra már 9 napja késik.
2012. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megirom en is, de ha elfelejtenék irni akkor légyszi irj rám nyugodtan :)
2012. okt. 23. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Én is kíváncsi vagyok, hogy nektek mit fog mondani az orvos.
2012. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
irj te is nyugodtan privátot ha elfelejtenék irni :)
2012. okt. 23. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony hcg szint miatt lehet negatív a teszt mégha terhes vagy akkoris.
2012. okt. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sziasztok. a héten szabadságon van a dokim, nem tudom, hogy mit csináljak.
2012. okt. 24. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény. Én lehet keresnék egy másik orvost aki legalább azt megnézhetné, hogy babás va e vagy sem. Én jövőhét csütörtökre kaptam időpontot. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most miért nem jön meg. Nagyon unom már, hogy mindig van valami a ciklusommal.
2012. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!