Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. napon ha 13cm-es a tüszőm...

12. napon ha 13cm-es a tüszőm és a méhnyálkahártya meg 11cm-es az nagyon rosz? Lehet igy baba?

Figyelt kérdés
mert clostit szedtem és a doki szerint a closti hatása hogy a méhnyálkahártya elég vékony. hány cm.esa normális? betud igy ágyazodni egyáltalán? mert a doki szerint van esély csak nem sok
2008. máj. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírom Neked, amit egy meddőségi oldalon találtam:

Kérdés: Milyen vastag méhnyálkahártya szükséges a sikeres megtapadáshoz?

Orvos válasza: Optimálisan 10 mm körüli vastagságot kell, hogy elérjen, 7 mm alatt csökkennek az esélyek, 5 mm alatt az esélyek minimálisak.

A tüsződ 13 mm-es, a nyálkahártyád 11 mm-es!!!

2008. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán van esély! Nyugi! Jók a méreteid. A dokdat nem értem, mit kevesell a 11 mm-en! (jah, igen mm, nem cm...)
2008. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most nemtudom hogy mm, vagy cm ert mondott.
2008. máj. 21. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a kérdés hattal lejjebb megtalálható!!!csak nem megint te vagy???egyébként a doki ad leletet,arra rá van írva hogy mm....
2008. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem nemvolt ráirva csak a nevem. de adott leletet 2 db ot is. Amugy de én vagyok megint.
2008. máj. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!