Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Prompt midstre...

Lehetek terhes? Prompt midstream-mel teszteltem épp az előbb.

Figyelt kérdés

Először semmi, de kb.4-5 perc után nézegettem, és a kontrollcsíkon kívüli nagyon halvány csíkok lassan elkezdtek úszni a kontrollcsík (C) irányába. Azóta eltűntek, de természetes fénynél mintha látnék egy darab stabil, halvány csíkot. Akkor most mire véljem ezt az eredményt? Lehet, hogy csak hallucináltam, mert annyira akarom? :) Ha késik, akkor lehet már az izgalomtól fog, de azért teszteljek újra?

Egyébként nem teszteltem volna, mert kb. ma vagy holnap kellene megjönnie, csak furcsa folyásom lett, és gyanakodni kezdtem. Épp elmúlt a bakteriális fertőzésem, akkor túrós szerű sűrű fehér és rossz szagú folyásom volt. Teljesen kristálytiszta és hígabb volt úgy két héttel ezelőtt, aztán egyszer csak visszatért, de most már nem túrós szerű és nem is szagos, hanem szagtalan és tejes. Arra gondoltam, mielőtt 2 hét múlva fogadnának az SZTK-ban, megnézem, nem terhesség változtatta-e meg a működésem. Ötletek?


2012. okt. 22. 17:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Á, sebaj, most inkább még jobb is, hogy az egyetemmel foglalkozok, babázni meg ráérek, amikor keményebb leszek (főleg a fejem lágya :)). Akkor lesz jó a babának is, amikor már egy kiegyensúlyozottabb anyuka hasába és egy egzisztenciával rendelkező családba csöppen. :)

Hűha! 25 évesen egy mérettel nagyobb?! Píha, akkor van remény! Bár, nem így se vagyok lapos, de a 66-as bordám mellé egy 78 cm-ről 85 cm-re növekedéssel meghódíthatnám a világot! Na jó... a világ melltartóshopjait. :D Na megyek tanulni, és köszi az együttérzést, biztatást.

2012. okt. 25. 23:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Szivesen:-) én nagyon deszka voltam. Es keson kezdtem el nocisedni ;)


Vegezd el az egyetemet aztan babazz! :-)

2012. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!