Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Prompt midstre...

Lehetek terhes? Prompt midstream-mel teszteltem épp az előbb.

Figyelt kérdés

Először semmi, de kb.4-5 perc után nézegettem, és a kontrollcsíkon kívüli nagyon halvány csíkok lassan elkezdtek úszni a kontrollcsík (C) irányába. Azóta eltűntek, de természetes fénynél mintha látnék egy darab stabil, halvány csíkot. Akkor most mire véljem ezt az eredményt? Lehet, hogy csak hallucináltam, mert annyira akarom? :) Ha késik, akkor lehet már az izgalomtól fog, de azért teszteljek újra?

Egyébként nem teszteltem volna, mert kb. ma vagy holnap kellene megjönnie, csak furcsa folyásom lett, és gyanakodni kezdtem. Épp elmúlt a bakteriális fertőzésem, akkor túrós szerű sűrű fehér és rossz szagú folyásom volt. Teljesen kristálytiszta és hígabb volt úgy két héttel ezelőtt, aztán egyszer csak visszatért, de most már nem túrós szerű és nem is szagos, hanem szagtalan és tejes. Arra gondoltam, mielőtt 2 hét múlva fogadnának az SZTK-ban, megnézem, nem terhesség változtatta-e meg a működésem. Ötletek?


2012. okt. 22. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 nap múlva tesztelj megint ha terhes vagy akkor a halvány csík amit látni véltél erősödni fog! A folyás jelezhet mensest is! Nekem legalábbis menses előtt mindig erősödik a folyás!
2012. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Én már nem tudom, nálam milyen folyás mire enged következtetni. :D Ha most nem leszek terhes és nem is vagyok beteg, akkor már végképp nem értem, hogy mit csinál a szervezetem, mert mostanában mintha össze-vissza működne. Mindig produkál valami újat. :)

2012. okt. 22. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Bizzunk benne, h terhes vagy.:-) De ezeket a folyasokat gomba is csinalhatja. Mindenkeppen nezesd meg orvossal. Lehet csak a huvely ph-d borult fel.
2012. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bevallom, inkább lennék terhes, mint gombás. :( 2 tesztet vettem, úgyhogy ha kibírom, akkor várok 1 hetet a teszttel, és ha mégis meg akarna jönni, akkor van még 1 hete megjönni.
2012. okt. 22. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
2 nap múlva ismételd meg a tesztet! Nekem is volt sűrű, fehér tùròs (bocsi) folyasom. De nem viszkettem meg semmi. Viszont azt is gomba okozza :( . Hüvelykúpot kaptam rá. De tényleg inkabb babo legyen! :-)
2012. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kepet tudsz rakni a tesztről?
2012. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már nem, mert szét is szedtem, meg már nem is látszik. :)

De ha nem jön meg és csinálok következő tesztet, akkor felteszem ide. :)

2012. okt. 23. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendben! :-)
2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát megjött elég erősen, de azért van, amit még furcsállok. Már kb. 2 hónapja szinte folyton duzzad a mellem. Mintha nőtt is volna, de nem tudom, miért csinálja ezt. 21 éves vagyok, és 15 és fél éves koromban jött meg először a menstruációm. Talán ennyire későn érő lennék, hogy még mindig nő a mellem?
2012. okt. 24. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnalom :(


A melled hormonalis dolgoktol is nőhet. Nekem 25 evesen lett hirtelen egy merettel nagyobb.

2012. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!