Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menszi előtt 3...

Nem várt menszi előtt 3 nappal pozitívat teszteltem, viszont nemsokkal utána volt egy kis vérzés. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok nemvárt előtt 3 nappal és reggel pozitív lett tesztem.Halványabb volta 2. csík,mint a kontroll,de jól látható volt.Most pedig kicsit véres volt az alsóneműm+a Wc papír is.Ez rosszat jelent?
2012. okt. 17. 12:04
 1/9 A kérdező kommentje:
A hőm még mindig 37,1-37,2.
2012. okt. 17. 12:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez annyira nem jelent jót.

Én a helyedben felkeresném az orvosomat (telefonon), hogy megmondja mi a teendő, addig pihennék.


Egyébként kétféle orvos van, az egyik gyógyszert ír, a másik azt mondja, várjuk meg, mi történik...


Legjobbakat!

2012. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak. Beszélj orvossal, mihamarabb! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2012. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a kis vérzés még jelentheti a beágyazódást is. Nem kell még megijedni.

De sajnos a korai terhességeknek nagy százaléka spontán elmennek észrevétlenül. Emiatt van az hogy a tesztekre az van írva hogy a kimaradás napjától érdemes.

Sajnálom ha megbántottalak, de ez az igazság.

2012. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4!

A beágyazódást követő 2-3 napon kezd el termelődni a HCG, ami miatt pozitív lesz a teszt, tehát azon már túl van a Kérdező, ez 100%.

2012. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan intenzitású vérzés volt,mint amikor megszokott jönni,hanem pecsételő,halványpiros.
2012. okt. 17. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is keresd fel az orvosod minél hamarabb,hogy megtudd mit a helyzet..de én azt mondom,hogy nem kell rögtön pánikba esni.Vannak olyanok,akik hiába teherbe esnek még abban az adott hónapban megjöhet attól,csak sokkal kevesebb a vérzés és más a színe.Lehet,hogy te még rávérzel a terhességre még utoljára.De azért persze,az a biztos,ha lát orvos!! Sok sikert!!


11+1 hkm

2012. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt a nemvárt napján ilyen pici halvány barnázásom, de másnapra elmúlt és a lányom már 2 és fél éves.
2012. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2012. okt. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!